Adana Yedigöze İçme Suyu Arıtma Projesi

Adana

Paylaşımcı Üye
Adanalı her şeyin en güzeline layık

manset-1207x1536

Yedigöze Barajı’nın mimarı iş insanı Nihat Özdemir, hizmetlerinin artarak süreceğini söyledi

Adanalı her şeyin en güzeline layık

Ülkenin en büyük iş insanlarından biri olan ve Yedigöze Barajının mimarlarından Nihat Özdemir, Adanalı’ya hizmetin kendisi için bir gurur kaynağı olduğunu söyledi. Adana ve Adanalı’nın her şeyin en güzeline layık olduğunu belirten Nihat Özdemir, hizmetlerinin artarak süreceğini söyledi.

PROJELER SÜRECEK

Yedigöze İmamoğlu içme suyunu Adanalılar’la buluşturan iş insanı Nihat Özdemir, Adana’ya hizmetinin daha yıllarca süreceğini söyledi. Adanalı’nın hizmetin en iyisine layık olduğunu ve kendisinin de bu duygular içerisinde Adana’ya hizmet ettiğini belirterek, Yedigöze Barajı’nın Adana’ya hizmette bir ilk olduğunu ve projelerinin devam edeceğini söyledi.

ADANALI VEFALIDIR

Kendisini bir Adanalı gibi hissettiğini ve projelerini de buna göre geliştirdiğinin altını çizen iş insanı Nihat Özdemir, Yedigöze Barajı’nın bir son değil bir başlangıç olduğunun da altını kalın çizgilerle çiziyor. Özdemir, “Adanalılar’ın yapılan güzel projeler nedeniyle beni artık bir Adanalı olarak görmelerini istiyorum. Çünkü, bundan sonra da Adana için projelerim devam edecek. Adanalı vefalıdır ve benim yaptığım hizmetleri de unutmayacaktır bunun bilincindeyim. Bu nedenle Adana’ya hizmetlerim yaşadığım sürece devam edecektir” diyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Konu görüntüleyen kullanıcılar