Adanaspor

HasanTürk

Moderatör
Moderatör
Adanaspor
images - 2024-03-03T213418.947

Adanaspor’da flaş istifa​

13 Mayıs 2024 Pazartesi 15:01

görüntü

Trendyol 1. Lig ekiplerinden Adanaspor’da, kulüp başkanı Bayram Akgül istifa ettiğini açıkladı.
Bayram Akgül, kulüp hesabından gerçekleştirdiği istifa açıklamasında, "Kapanma noktasında iken büyük bir gururla devraldığım Adanaspor’umuza 18 sene boyunca maddi ve manevi anlamda sınır tanımaksızın hizmet ettim. Bu 18 yılda birbirinden değerli bir çok şey yaşadık.

Sayısız deplasman, sayısız hüzün, sayısız mutluluk. Geride kalan 18 yılda içinde bulunduğumuz her ortamda ve olayda Adanaspor büyüklüğüne yakışır şekilde hareket etmeye çalıştım. Bu şerefli görevde bulunduğum her gün ileride keşke dememek adına elimden gelenin en iyisini yapmaya gayret ettim. En iyiyi sadece sportif bir başarı olarak hiç bir zaman görmedim, Adanaspor ismini ve değerini spor üstü bir yerde tutmak için çabaladım.

*Her şeyin bir sonu var. 18 yıl sonunda ben de Adanaspor Başkanlığı görevime son verme kararı aldım. Adanaspor’umuza bundan sonraki dönemde başarılar dilerken bana ihtiyaç duyulacak her zaman ve her şartta, geçtiğimiz 18 senede olduğu gibi Adanaspor’umuzun yanında olacağımın bilinmesini isterim"*ifadelerine yer verdi.

TRT SPOR

Adanaspor satılıyor​

21 Mayıs 2024 Salı 23:08 | Kaynak : AA

Trendyol 1. Lig ekiplerinden Adanaspor, kulübün iş insanı Ergin Göleli’ye satışına yönelik görüşmelere başlandığını duyurdu.

Kulüpten yapılan açıklamada, yönetim adına Adanaspor’un geleceğiyle ilgili bir bilgilendirme yapma gereksinimi duyulduğu belirtildi.

Açıklamada şunlar kaydedildi:

“Bu kapsamda, iş adamı Ergin Göleli ile Adanaspor’un satışıyla ilgili görüşmelere başlanmıştır. Bu süreçte, kulübümüzün menfaatleri ve geleceği her zaman ön planda tutulacak olup, tüm görüşmeler şeffaf bir şekilde yürütülecektir. Taraftarlarımızın ve kamuoyunun bilgisi dahilinde gerçekleşecek olan bu süreçle ilgili gelişmeler düzenli olarak paylaşılacaktır. Adanaspor yönetimi olarak, desteklerinizin ve anlayışınızın bu önemli süreçte bizim için çok değerli olduğunu belirtmek isteriz.”

TRT SPOR

Adanaspor’dan kulübün satış sürecine ilişkin açıklama​

31 Mayıs 2024 Cuma 22:06 | Kaynak : AA

görüntü

Trendyol 1. Lig ekiplerinden Adanaspor, kulübün iş insanı Ergin Göleli’ye satışına yönelik görüşmelerle ilgili nihai sonucun 3 Haziran Pazartesi günü açıklanacağını duyurdu.
Turuncu-beyazlı ekipten yapılan açıklamada, kulübün devriyle ilgili yürütülen çalışmaların devam ettiği bildirildi.

Yönetim kurulu olarak, her zaman olduğu gibi Adanaspor’un geleceğini daha sağlam temellere oturtmak, kulübü daha ileri taşıyaması ve sürdürülebilir başarılar elde etmesi için yoğun bir çalışma içerisinde olunduğu belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Bu süreçte, yapılan görüşmelerde belirli bir noktaya gelinmiştir. Ancak, detaylı ve titiz bir değerlendirme süreci gerektiren bu tür anlaşmalarda nihai sonuca ulaşmak zaman alabilmektedir. Pazartesi günü bu süreçle ilgili nihai sonuçları ve anlaşmanın detaylarını paylaşmak üzere gerekli açıklamayı yapacağız. Adanaspor’un geleceği için büyük önem taşıyan bu süreçte, kulübümüzün menfaatlerini en üst seviyede korumak adına azami hassasiyeti göstermeye devam edeceğiz.”

TRT SPOR​

Türk futbolunun 37 yaşındaki tecrübeli golcülerinden , Futbol kariyerinde Adanaspor, Altay SK, Giresunspor, İskenderunspor, Afyonspor, Göztepe, Mersin İdman Yurdu, Akçaat Sebatspor, Gaziantep BB, Ankaragücü, Sakaryaspor, Kardemir Karabük, Akhisarspor, Ankara Demir, Trabzonspor, GMG Kastamonuspor, Manisaspor, Sivasspor formaları giyerek 450 maça çıkarak 100 gol, 28 asist katkısı sağladı. Tecrübeli Ergin Keleş, sosyal medya hesabından paylaştığı duygusal bir videoyla futbolu bıraktığını açıkladı.

Adanaspor Kulübü, Ergin Keleş için Resmi Twitter hesabından bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Adanaspor camiasına kattığın her şey için teşekkürler Keleşnikof!”

KAYNAK: Adanaspor

• Beğen
Tepkiler: Ali_Adana ve Rafet
adanasporda-iki-transfer-birden

Adanaspor’da İki Transfer Birden​

Adanaspor, Galatasaray’dan genç kaleci Jankat Yılmaz ve Kasımpaşa U19’dan Alp Efe Kılınç’ı kadrosuna kattığını açıkladı.​

yaz transfer döneminde kadro planlamasına devam ediyor. Turuncu-beyazlı ekip, ’dan 19 yaşındaki genç kaleci ’ı kadrosuna katarken, aynı zamanda Kasımpaşa U19 forması giyen 20 yaşındaki ’ı da renklerine bağladığını duyurdu.

KAYNAK: İHA

Adanaspor Teknik Direktörü Sol Bamba hayatını kaybetti​

Trendyol 1. Lig ekibi Adanaspor, 30 Ağustos’ta geçirdiği rahatsızlık nedeniyle hastaneye kaldırılan teknik direktör Sol Bamba’nın hayatını kaybettiğini duyurdu.​

Kulübün X sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Bamba’nın, Trendyol 1. Lig’in 4. haftasında 30 Ağustos’ta deplasmanda oynadıkları Manisa FK maçı öncesi rahatsızlandığı belirtildi.

Açıklamada, “Teknik Direktörümüz Bamba, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hastanesine kaldırılmış ve burada verdiği yaşam savaşını maalesef kaybetmiştir. Başta ailesi olmak üzere camiamızın başı sağ olsun.” ifadesi kullanıldı.

Anadolu Ajansı

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    34 KB · Görüntüleme: 0

Konu görüntüleyen kullanıcılar