Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO)

Emir

Moderatör
Moderatör
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) , Antalya ilindeki ticaret ve sanayi sektörlerinin ortak sesi ve temsilcisidir. Bir sivil toplum kuruluşu olarak, üyelerinin haklarını korumak, sektörün gelişimine katkı sağlamak ve Antalya ekonomisine güç katmak gibi önemli görevleri üstlenmektedir.

image

ATSO Ne İş Yapar?​

• Üye Hizmetleri: Üyelerine hukuki danışmanlık, eğitim programları, pazarlama destekleri gibi çeşitli hizmetler sunar.
  • Sektörel Çalışmalar: Sektörel analizler yapar, sorunları tespit eder ve çözüm önerileri geliştirir.
  • Uluslararası İlişkiler: Yabancı yatırımcıları Antalya’ya çekmek için çalışmalar yapar, uluslararası ticaret ilişkilerini güçlendirir.
  • Eğitim ve Yayıncılık: Sektör çalışanlarının bilgi ve becerilerini geliştirmek için eğitim programları düzenler, sektörel yayınlar yapar.
  • Lojistik ve Altyapı: Bölgenin lojistik altyapısının güçlendirilmesi için çalışmalar yapar.
  • Çevre ve Sosyal Sorumluluk: Çevre koruma ve sosyal sorumluluk projelerine destek verir.

ATSO’nun Önemi​

ATSO, Antalya ekonomisinin lokomotiflerinden biridir. Şehrin ticari ve sanayi hayatına yön veren önemli bir kuruluştur. Üyelerine sunduğu hizmetler sayesinde işletmelerin rekabet güçlerini artırmasına ve büyümesine katkı sağlar. Ayrıca, Antalya’nın uluslararası arenada daha iyi temsil edilmesini sağlayarak şehrin tanıtımına önemli ölçüde katkıda bulunur.

• Beğen
Tepkiler: Rafet

Konu görüntüleyen kullanıcılar