Araç Değer Kaybı Hakkında Soru?

hryt07

Üye
Arkadaşlar merhabalar
Bir soru sorucaktımda aracımla 3 ay önce kaza yaptım suç karşı tarafta yüzde yüz bizde sıfır sigortadan 120 BİN TL tamir ücreti yattı bu hafta sanayiden çıkıcak araç ama değer kaybı için uğraşıcam şimdide bu konuda hiç bilgim yok değer kaybı ile ilgili bilgi verebilirmisiniz anlayan biri varsa. Bu işlerde çok kandırılma oluyor sizde bilirsiniz kandırılmak istemiyorumda

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Meksika
Arkadaşlar birde bu konu ile ilgili aracım neredeyse 1 aydır sanayide hala yapılmadı usta ne zaman gitsem 1 hafta ileri atıyor tarihi ben parça parça ödemesini yaptım adama şu ana kadar 80 bin tl ödedim fakat asıl sıkıntı adam bana fatura kesmeyeceğini söyledi. Bu hafta sanırım aracı teslim edecek fakat korkuyorum fatura kesmezse yarın bir gün bu arabada bir şey çıksa nasıl ispatlayacağım yan sanayi ürün kullandı ise bunlar başıma sorun olur ödediğim rakamda az para değil 120 BİN TL yani fatura kesmek zorunda biliyorum fakat adam ısrarla fatura kesmeyeceğini söylüyor birde bilirsiniz bu adamlar ters adam olur nasıl konuşucam anlamadım nasıl bir yol izlemeliyim acaba ?

Konu görüntüleyen kullanıcılar