Arka Sokaklar

Emir

Moderatör
Moderatör
ArkaSokaklar18

Arka sokaklar dizisi Kanal D’de 2006 yılında yayın hayatına başladı. 18. sezonu ile şuan devam eden dizi 650 bölümü devirdi. Bu kadar uzun soluklu olmasıyla bence takdiri hakketti. Kadrosunda Zafer Ergin ve Özgür Ozan gibi isim yapmış aktörler olan dizinin hayran kitlesi de bir hayli geniş. Her ne kadar bazı film, dizi eleştirmenleri tarafından senaryo ve kurgu yönleriyle eleştirilse de bence olayları basit bir şekilde, çok kafa yormadan seyirciye yansıtması açısından arka sokaklar gayet başarılı. Üstelik polisiye bir dizi olmasıyla beraber komedi sahneleri de güldürüyor.

Son düzenleme:
Şevket Çoruh Arka sokaklar’a dönüyormuş. Fragmanda bir aldatmaca yoksa reytingler artar. Gerçi Kanal D döndüğüne yönelik bir paylaşım yapmış. Bakalım aslı astarı var mı?

Arka Sokaklar’a dönen dönene! Kanal D’nin 18 yıllık dizisine eski oyuncular katılıyor​

Türk televizyon dünyasının en uzun ömürlü projelerinden biri olan Arka Sokaklar tarihinde sık rastlanmayan gelişme yaşandı. Şevket Çoruh’un hemen ardından Oya Akar da Arka Sokaklar projesine geri dönenler listesine adını yazdırdı.​

görüntü

Kaynak: Haber7

O kadar da alt üst etmedi, 3 civarında bir oran vardı. Abuk sabuk tipleri getireceklerine (Ebru hanımı tenzih ediyorum) eski oyunculardan bir iki tanesini getirseler reytingler de artar.

Benim değer ölçütüm: Acun’un abuk sabuk programlarının reytingi veya 3-5 bölümlük yalıda, köşkte geçen bir entrika dizisinin reytingi Arka Sokaklardan en az 3 kat daha değersizdir. Yani bu mukayese ile Arka sokakların mevcut reytingini 3 ile çarpabilirsiniz. 🙂

Burak Alkaş Arka Sokaklar’da! | Komiser Fikri Yeniceli Geliyor!

Pis Yedili’de canlandırdığı “Orço” karakteriyle büyük bir çıkış yapan Burak Alkaş, şimdi de Arka Sokaklar’da Komiser Fikri Yeniceli rolüyle izleyici karşısına çıkacak.

1000002853

Konu görüntüleyen kullanıcılar