Bursa - Acemler Aktarma Merkezi

EfeBursa

Paylaşımcı Üye
Acemler aktarma merkezi, acemler bursaray istasyonuyla entegredir.Asıl yapılış amacı ali osman sönmez devlet hastanesine ve stadyuma ulaşımı kolaylaştırmak.Merkezin projesinde durakların üstünü kapatacak bir çatı mevcut bu çatının imalatına kısa sürede başlayacaklarını düşünüyorum.Aktarma merkeziyle ilgili gelişmeleri bu başlıkta paylaşalım.

Ekli dosyalar

• accevm.jpg
    accevm.jpg
    260.3 KB · Görüntüleme: 1
Son düzenleme:
Durakların yanında bulunan reklam totemleri kaldırıldı, ufaktan çatı işlemleri için ön çalışma başlamışa benziyor

• Beğen
Tepkiler: Ali_Adana
Tam durağın yanında ki kutular reklam dışında bir amacı var mı yazacaktım. Estetik olarak çok kötü ve verimsiz duruyormuş zaten, acaba güncel proje ile ilgili döküman veya görüntü var mı

Aktarma merkezinde kolonları tutacak metal bölümlerin betonlamaları yapılmaya başlanmış gibi görünüyor kamerada ilk perondakilere kalıplama yapılmış.

Ekli dosyalar

• acxv.jpg
    acxv.jpg
    310.9 KB · Görüntüleme: 0
Acemler aktarma merkezi, acemler bursaray istasyonuyla entegredir.Asıl yapılış amacı ali osman sönmez devlet hastanesine ve stadyuma ulaşımı kolaylaştırmak.Merkezin projesinde durakların üstünü kapatacak bir çatı mevcut bu çatının imalatına kısa sürede başlayacaklarını düşünüyorum.Aktarma merkeziyle ilgili gelişmeleri bu başlıkta paylaşalım.
Daha başlangıçta zemin kazılıp katlı otopark yapılsaydı daha iyi olmaz mıydı?

@Rafet biz işleri bir kerede yaparsak sonra ki döneme iş kalmaz o yüzden taksit taksit yapıyoruz ki işler projeler hiç bitmesin. Ne zaman sorun çok büyük hale gelir o zaman çözüm bulmaya çalışırız.

• Beğen
Tepkiler: Ali_Adana ve Rafet
Tüm kolon temelleri betonlanmış çatı çelik kolonlarının takılması için bir engel kalmadı artık.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Ali_Adana

Konu görüntüleyen kullanıcılar