BURSA NİLÜFER Yolçatı/Gökçeköy 1.400/250.000 Sosyal Konut Projesi Bilgi Paylaşımı

Wow Türkiye’nin tekrar faaliyete girmesine gerçekten sevindim hayırlı olsun hepimiz için.

Bu konuyu eski wow da başka konu başlığı altında takip ediyordum ve baktım henüz açılmamış gerekli olduğunu düşündüm…

Bende hak sahibiyim projede ve gerçekten bir maduriyet söz konusu tabiki deprem büyük etken ve hepimizin dileği bu felaketi yaşayan tüm kardeşlerimize öncelik tanınmasıdır.

Fakat Tokiden ne bir düzgün açıklama ne bir bilgilendirme söz konusu değil.

Bilgisi olan fikri olan herkesi konuya davet ediyorum…

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yolçatı facebook hesabında bir arkadaş sanırım emlak işiyle uğraşmakta bir görsel paylaşmış orasımı bilmiyorum 1 ay sonra net bir sekilde öğreniriz diye düşünüyorum.

Bursa Hakimiyet kaynaklarında belirtilen görsel bu şekilde.

bursa-3-1716361823-676

• Beğen
Tepkiler: Ferhat_Gedik
Eee bu arazinin zemin etutlerinde uygun olmadığı söylenmişti. Kış aylarında bu arazi su altında kalır, aynı zamanda hayvancılık ile uğraşanlar burayı mera olarak kullanır. Eğer görsel gerçek ise poligonun orası iptal edildi. Ayrıca poligonun olduğu tepe korunaklı bir arazi, oraya zaten TOKİ olacağını hiç sanmıyordum. Yolçatı belki Gökçe köy ile birleştirilir diyordum. Bakalım neler olacak?

• Beğen
Tepkiler: Ferhat_Gedik
EKAP ihale arama sayfasından paylaştığım IKN Yılı ve IKN Sayısı ile ihale sonuçlarını takip edebilirsiniz.

ekap kik gov tr => İhale İşlemleri => İhale Arama

2024 / 736063 YOLÇATI MH. 1.ETAP
2024 / 737965 YOLÇATI MH. 2.ETAP
2024 / 768765 GÖKÇEKÖY MH.

Son düzenleme:
İhale sonuçlarıyla ilgili herhangi bir bilgiye ben ulaşamadım gerçekleşti değerlendirme aşamasında yazıyordu 1.etap artık ordada yazmıyor. Hangi firma kazandı ihaleyi ne oldu belli değil o bölgeye yakın olan varmı yada yakın tarihte gecen bu günlerde insaat çalışmalarının başlaması gerekiyor sanırım

İhaleler yapıldı fakat henüz teklifler değerlendirme sürecinde (takip ve incelemelerime göre bu durum birkaç ay sürüyor), bundan sonraki sürece yukarıda paylaştığım bilgiler ile ulaşabilirsiniz. Değerlendirme sonucu hangi firmaya verildiği sözleşme tarihi vs. bilgileri öğrenebilirsiniz. Şu an inşaat başlayamaz çünkü ihale sonuçlanmadı, bekliyoruz bakalım yıl sonuna kadar netleşir inşallah.

ben yeni görüştüm yolçatı 1. bölge ve gökçekör hala ihale değerlendirme aşamasında olduğu fakat yolçatı 2. bölge ihale değerlenderdirme aşamasının bittiği kazanan firma ile anlaşma sözleşme imzalama aşamasında olduğu bildirildi zaten gökçe köy ve 2. bölge bir firma 1. bölge bir firma kazanmıştı gökçeköy ve yolçatı 2. bölge diyarbakır şirketi yolçatı 1. bölge ankara şirketi kazanmıştı 1. bölge ankara şirketi inşaatı yüklenici firma olarak yine başka bir diyarbakır şirketi kazandığı kesindir şirketin isimleri iternet ortamında bellidir reklam olmasın diye yazmıyorum saygılar

Bu gün proje alanı gösterilen yoldan geçme imkanım oldu arazide 2 iş makinesi ve 3 4 görevli vardı sanırım ufaktan başlıyo çalışmalar zemin temizlenmişti bir kısım

• Beğen
Tepkiler: Tam35
1000086807

3 projede inşaat aşamasına geçmiş ama gökçe köyde ihaleyi kazanan firmada eklenmiş yolçatı dakilere ihaleyi kazanan firmalar yazmıyor. İnşaatlar ne zaman başlar acaba?

Belediye tarafından yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

1/1000 Ölçekli Gökçeköy Mahallesi Uygulama İmar Planı Revizyonu dahilinde, Gökçeköy Mahallesi H21b24a pafta 8107 ada 1 parsel, 8108 ada 1 parsel, 8110 ada 1 parsel, 8111 ada 1 parsel, 8114 ada 1 parsel ve 8115 ada 2 parsele ait düzenleme haritası, hesap, dağıtım cetvelleri Encümenin 07.08.2024 gün ve 2024/653 sayılı kararı ile onaylanmış olup düzenleme Nilüfer Belediyesi Harita Bürosu İlan Panosunda 08.08.2024 tarihinden itibaren 1 ay süreyle askıya çıkarılmıştır
1000087828

1000087830

1000087832

Alıntı: Bursahakimiyet

Son düzenleme:

Konu görüntüleyen kullanıcılar