Facebook

HasanTürk

Moderatör
Moderatör
images (85)

Facebook, 4 Şubat 2004 tarihinde Harvard Üniversitesi ’nde okuyan Mark Zuckerberg isimli öğrenci tarafından “The Facebook” adıyla kuruldu. Facebook ilk zamanlar Harvard Üniversitesi ‘nde öğrenim gören öğrencilerin kendi aralarındaki iletişim sağlaması ve birbirleriyle bağlantı kurması amacıyla kurgulanmış ücretsiz bir web sitesiydi. Ancak kısa zaman içerisinde The Facebook, kullanıcıların beğenisini toplamıştı. Bu da siteyi, Harvard Üniversitesi dışında da popüler hale getirmiştir.
images (86)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben 10 yıl önce kapattım. İlk zamanlar cok güzeldi sonradan cırkı cıktı şimdi sadece instagram kullanıyorum ondada kimse ekli degil sadece haberleri gündemi takip için kullanıyom.

Facebook’a çok girmiyorum artık. Eskiden geyik yapardık arkadaşlarla bu platformda. Birde dürtme (Poke) kısmı vardı. Güzel günlerdi. Ulaşım forumunun üstatları eski wowcular facebook’ta bazen paylaşım yapıyorlar. Umarım buraya da uğrarlar. 🙂

Katil İsrail ordusu, 7 Ekim’den bu yana 21. Yüzyıl’ın soykırımına imza attı. Havadan ve karadan düzenlediği saldırılarla evleri, hastaneleri, okulları hatta ambulansları bile bombaladı. 30 binden fazla sivilin öldüğü katliamlara dünya gözünü kapadı. META’nın CEO’su ABD’li Mark Zuckerberg de katil İsrail’den yana taraf aldı. Facebook, Instagram ve Threads’de yaptığı düzenlemelerle Filistin’e destek ve bilgilendirme paylaşımlarına erişim kısıtladı. Kullanıcılardan tepki yağdı: Zuckerberg İsrail soykırımının suç ortağıdır!

Katil İsrail, 7 Ekim’den bu yana düzenlediği saldırılarda Filistin halkına ölüm yağdırdı. Havadan ve karadan kimyasal bombalarla hedef aldığı sivilleri hayattan kopardı. 5 aydır devam eden ve soykırıma varan katliamlarda can kaybı 30 binden fazla sivilin hayatını kaybettiği açıklandı.

Netflix skandalı! Facebook’taki özel mesajları okumuşlar…​

Amerika Birleşik Devletleri’nde mahkemeye sunulan iddialara göre Facebook, Netflix’e kullanıcıların özel mesajlarına erişim hakkı verdi. Olay kısa sürede sosyal medyada infial yarattı.​

• Beğen
Tepkiler: Ali_Adana

Konu görüntüleyen kullanıcılar