Fırtınalar

Emir

Moderatör
Moderatör
90’lı yılların unutulmaz Türk televizyon dizilerinden biri olan Fırtınalar , dram ve aile temalarını bir araya getiren etkileyici bir hikayeyle izleyici karşısına çıkmıştı. Ebru Gündeş ve Kerem Alışık gibi isimlerin başrollerini paylaştığı dizi, o dönemde büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştı.

image

Dizinin Konusu​

Fırtınalar, aşk, tutku, intikam ve aile bağlarının karmaşık bir şekilde iç içe geçtiği bir hikayeyi konu alır. Dizi, birbirinden farklı karakterlerin hayatlarının kesişmesiyle başlar ve yaşanan olaylarla birlikte karakterlerin gelişimini ve değişimini gözler önüne seriyor.

Dizide Erol Taş’ta kötü adam rolünde oynuyor. Dizinin ilk 10 bölümü Ebru’nun kaçırılıp öldü süsü verilen kocası üzerine işlenmiş. Bu süre zarfında Ebru Ferit’e (Kerem Alışık) aşık oluyor.

Son düzenleme:
Fırtınalar dizisine kısa süre önce başlamıştım ve geçen hafta bitirdim. Dizi 42 bölümden oluşuyor. Her ne kadar senaryoda bazı tutarsızlıklar olsa da çekildiği dönemin şartlarını ve dizinin aslında bir albüm tanıtım çabasından doğduğunu bildiğimden çok önemsemedim. Erol Taş, kötü adam karakteri olarak diziye renk katmış.

Konu görüntüleyen kullanıcılar