Güzergahı En Eğlenceli İETT Hatları

Sarıyer hatları keyifli oluyor. 150 Rumeli Feneri hattını çok sevmiştim. 152 numaralı Kısırkaya hattı da fena değil.

Anadolu yakasında ise 15A ve 15F hatlarının güzergahını beğeniyorum.

Bunların aksine en sıkıcı ve çileli bulduğum bir hattı da yazmak isterim. Kesinlikle 98G diyorum. Birçok noktada yolların darlığı sebebiyle geçişlerde sıkıntı oluyor. Körüklü otobüsün bu hatta çalışma ihtimali %0.

Bence güzergahı en eğlenceli hat 48G . 2-3 sefer denedim çok fazla viraj ve manzara var . Ayrıca virajlarda hızlı dönülebildiği için bazen rallideymiş gibi hissediyor insan .

Madem en sıkıcı ve çileliyi yazdınız bende ekleyeyim kendimce ;

36L => Aşırı kalabalık ve trafik

36V => Sözde 55 dakika sefer süresi olmasına rağmen 1 buçuk saat sonunda Edirnekapıda bile olamamak

500T => İnsan trafiği ve bitmeyen yol

20 ile 11ÇB Kavacık’tan Ümraniye’ye kadar aynı güzergahtan mı gidiyor? 20 ye hiç binmedim bilmiyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Ulaşımmerakı
20 çavuşbaşı spor tesisinin ordan baklacı yönüne dönüyor daha sonra bayağı bir ilerleyip baklacı mezarlığının ordan 11 çb nin geliş rotasını izleyerek üçyol mevkiine doğru devam ediyor daha sonrasında üçyol mevkii durağının orda sola dönerek dümdüz devam ediyor ordan sonrada yasemin tekin ortaokulunun ordan 11h güzergahında ümraniyeye devam ediyor

• Beğen
Tepkiler: Beykozlu

Konu görüntüleyen kullanıcılar