İnegöl Özel Halk Otobüsleri

İnegöl Özel Halk Otobüsleri hakkında bir başlık oluşturmak istedim. Şuanki filoda Otokar Centro ile Sultan LF araçlar çalışmakta olup, daha önceki senelerde kullanılan araçlar ise Bmc Levend, Isuzu Urban, Isuzu Novociti, Otokar Sultan City ve Karsan Jesttir. Hatlar ise

611 Edebey-Cerrah-Çeltikçi-Üniversite-Devlet Hastanesi-Adliye-Suyolu Cad.-Terminal-Göçmen Camii-Devlet Hast.-Üniversite-Çeltikçi-Cerrah-Edebey (Ring)
612 Doğu Garajı-Organize Sanayii ( Ring)
613 Mesudiye-Terminal-Devlet Hast.-Adliye-Yeni Belediye-Osmanbey Cad.-Mesudiye (Ring)
614 Mesudiye-Doğu Garajı-Ertuğrulgazi Cd.-Yeni Belediye-Adliye-Üniversite-Devlet Hast.-İngaz-Şebboy Cd.-Terminal-Ankara Cd.-Mesudiye (Ring)
615 Terminal-Devlet Hast.-Ağaç İşleri Sanayi ( Ring)
610 Alanyurt-Kozluca Yolu-Avm-Kültürpark-Ertuğrulgazi Cd.-Alanyurt-Kozluca Yolu (Ring)
610-H Alanyurt-Kozluca Yolu-Avm-Devlet Hast.-Ertuğrulgazi Cd.-Alanyurt-Kozluca Yolu (Ring)
616 Alanyurt-Kozluca Yolu-Avm-Kültürpark-Ertuğrulgazi Cd.-Alanyurt-Kozluca Yolu (Ring)
616-H Alanyurt-Kozluca Yolu-Avm-Devlet Hast.-Ertuğrulgazi Cd.-Alanyurt-Kozluca Yolu (Ring)
617 Alanyurt-Köy içi-Avm-Kültürpark-Ertuğrulgazi Cd.-Alanyurt-Köy içi (Ring)
617-H Alanyurt-Köy içi-Avm-Devlet Hast.-Ertuğrulgazi Cd.-Alanyurt-Köy içi (Ring)
618 Alanyurt-Sgk-Avm-Ertuğrulgazi Cd.-Adliye-Devlet Hast.-Terminal-Alanyurt (Ring)
619 Alanyurt-Diş Hastanesi-Avm-Ertuğrulgazi Cd.-Adliye-Devlet Hast.-Terminal-Alanyurt (Ring)
620 Baykoca Toki Asm.-Hüsnü Güven Blv.-Karalar Yolu-Akhisar-Avm-Devlet Hast.-Adliye-Ertuğrulgazi Caddesi-Avm-Akhisar-Baykoca Toki Asm. (Ring)
620-K Karalar-Eğitim Kampüsü–Karalar Yolu-Akhisar-Avm-Devlet Hast.-Adliye-Ertuğrulgazi Caddesi-Avm-Akhisar-Karalar (Ring)
621 Toki-Baykoca Mahallesi-Avm-Devlet Hast.-Adliye-Ertuğrulgazi Caddesi-Avm-Toki-Baykoca Mah.-Toki (Rİng)
622 Yeni Toki-Eğitim Kampüsü-Devlet Hast.-Adliye-Ertuğrulgazi Caddesi-Çardak Camii-Avm-Karalar Yolu-Eğitim Kampüsü-Yeni Toki
623-Tüv-Huzur Mah.-Mobiliyum AVM-Terminal-Ertuğrulgazi Caddesi-Adliye-Devlet Hastanesi

Genelde 620-620-K-621 Hatları sabahları Direkt-İngaz Kavşağı’ndan Devlet Hastanesi’ne gider AVM’ye uğramaz.
641 Kurşunlu-İnegöl hattı sabah seferinde Avarlar Kavşağı üzerinden Ertuğrulgazi Caddesi-Adliye-Devlet Hastanesi-Sanayii yönünü kullanır.
675 Tahtaköprü-İnegöl Hattı sabah seferinde Avarlar Kavşağı üzerinden Ertuğrulgazi Caddesi-Adliye-Devlet Hastanesi-Sanayii yönünü kullanır.

Ekleme Olarak 631 Yenice Konutlar-Devlet Hastanesi-Adliye-Terminal
630 Yenice Konutlar-Terminal hattını ekledim

Son düzenleme:
O345 Conecto 3 Adet var 1 tanesi Belediyede görevli olmakta olup diğer araç Büyükşehir kaplamalı olan 2 araçların 1 adeti 641 Kurşunlu-İnegöl diğer araç ise 631 Yenice Hattında çalışmakta. Otokar Doruk190H 1 tanesi 641 Kurşunlu-İnegöl hattında çalışmakta olup diğer 190H araçların 630 Yenice-Terminal ve 631 Yenice Konutlar hattında çalıştığını biliyorum. Temsa Avenue de 631 Yenice hattında çalışmakta. Ayrıca Akia Ultra LF12 Ve BMC Procity araçlar da yine 631 Yenice hattında çalışmaktalar. J10 araçlar İnegöl içi servis taşımacılığı yapanlar da var fakat hatta çalışan araçlar genelde köylere giden araçlardır. Hatırladığım kadarıyla 675 Tahtaköprü Hattında Centro Ve Novociti Life araçlar çalışıyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Emir ve Tam35
Ekleme olarak ayrıca İnegöl Özel Halk Otobüslerinde ek olarak daha önceden kullanılan kart sistemi Kentkart olup, 2021 yılında Bursakart kullanmaya başlamıştır.

• Beğen
Tepkiler: Rafet ve Emir

Konu görüntüleyen kullanıcılar