Kuzey Ankara, Pursaklar ve Çevresi

30+ yaşındayım ve aklım erdi ereli Kuzey Ankara bölgesine her seçim öncesi metro sözleri veriliyor.
Hem yerel seçimlerde hem genel seçimlerde her partinin, her adayın ağzında Esenboğa Metrosu var ama sonu hep havada kaldı. Evet bir gün yapılacak ama kime denk gelecek göreceğiz.

ben pursaklar ili sirkeli köyü/mahallesi benim memleketim, 10 km yakınımızda yıldırım Beyazıt kampüsü var, bura Esenboğa havalimanından sonraki son metro durağı olacak, yani biz metrodan indikten sonra 15 dakika da ring ile sirkeli memleketime gidebilecem.

İnşaallah bu sefer verilen sözler tutulur. Hem belediye hem de hükümet Ankara’nın kuzey bölgesini çok ihmal etti.

• Beğen
Tepkiler: Meksika
Arkadaşlar seçime kısa bir süre kaldı size zahmet sosyal medya üzerinden veya adayların seçim koordinasyon ofislerine Havalimanı Metrosu başta olmak üzere sorunlarımızı iletelim.

En son Ulaştırma Bakanı daha fazla insanın yararlanması için güzergah güncelleniyor demişti. Ama bir ses yok

Yıldıztepe ve yakınlarındaki bazı yerlerin gecekondu olarak bırakılmasının nedeni nedir? Kuzey Ankara’ya dahiller miydi yoksa edilmemişler miydi? Edilmedilerse neden? Edildilerse neden yapılmadı? Fixgross marketin arkası gecekondularla dolu mesela. Cevabını bilen var mı? Birde edildilerse de edilmedilerse de haksızlık olmuş oluyor oradaki kişilere.

Son düzenleme:
kuzey ankarada herhangı bır ınsaat anlasması yapan oldu mu? cunku bolgenın kalkınması ıcın artık ınsaatlerın baslaması lazım. baraj caddesı ve hacıbayramvelı cad ustunun ılk baslanması gereken yerler olduguu dusunuyorum. esenboga metrosu durakları bellı olur ve kuzey ankarada en az 1 durak olursa proje hızlanır kanaatındeyım. su an kuzey aksınada ankara merkeze ve cevre yoluna bu kadar yakın bu buyuklukte bır arsa baska hıcbır yerde yok

Kuzey Ankara’nın girişinde bir inşaat çalışması var. Kocalar İnşaat olduğu söyleniyor ama herhangi bir afiş, resim vb. yok

bilgi için tesekkurler. kocalar onemlı bır şirket. bolgeye deger katar. umarım kısa surede yenı ınsaatlar goruruz. arsa fıyatalarında bir kıpırdanma var, umarım devamı gelir. cok uzun yıllardır beklıyoruz. aydınlıkevler katlı kavsagı ve esb metrosu ıle bolgenın hızlanacagını dusunuyorum. umarım katlı kavsak ıhalesı de bır an once yapılır ve aydınlıkevlerın trafık sorunu cozulur.

Aydınlı katlı kavşak için defalarca belediyeye yazdım ama maalesef yıllardır hep aynı cevap. Alternatif güzergah bakılıyormuş, seçimden önce proje simülasyonları yapılıyor, 20 yıllık trafik sorununu çözüyoruz deniliyor. Sahte temel atma törenleri yapılıyor, seçimden sonra hepsi unutuluyor. Halk kandırılıyor.
aydinlik01

Aydınlıkevler kavşağı2.htm

Son düzenleme:
Hafta sonu altınkoy tarafından hacı bayram veliye geldim. Dağın bası dahi inşaatlarla dolmus. Kim alıyor bu kadar evi bilmiyorum ama yapılasma son surat devam ediyor. Neden se kuzey ankara geride kaldı

Portaş gn müd. Simdiki keçiören bld bask. Tapu dagıtım torenınde bizlerin telefonunu almış bolgenin canlanması ve arsa sahıplerının mallarının ucuza gıtmemesi için ilk evleri kendilerinin yapacaklarını soylemişlerdi. Şimdi ne arayan var ne soran . Sevgili portaş lıtfen bir bilgilendirme yap

Konu görüntüleyen kullanıcılar