Adana Demirspor

Adana Demirspor
images - 2024-03-03T213251.211

2 Beğeni

1 Beğeni

1 Beğeni

2 Beğeni

2 Beğeni

1 Beğeni

Adana Demirspor, teknik direktörlük görevine Michael Valkanis’i getirdi

08 Temmuz 2024 PazartesiAdana Demirspor, teknik direktörlük görevi için Michael Valkanis ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı.

Süper Lig ekiplerinden Adana Demirspor’da yeni teknik direktör belli oldu. Mavi-lacivertli ekip Hikmet Karaman’ın ayrılığından sonra AFC Ajax’ta yardımcı antrenörlük yapan Michale Valkanis ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı.

Kulüpten yapılan açıklamada, “Kulübümüz, Teknik Direktörlük görevi için Michail Valkanis ile 1+1 yıllık resmi sözleşme imzalamıştır. Hoş geldin Michail Valkanis” denildi.

İHA

1 Beğeni

Adana Demirspor’dan kent kültürüne vurgu yapan yeni sezon forması

08 Temmuz 2024 Pazartesi


Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, takımın yeni sezon formasını sosyal medya hesabından taraftarlar ile paylaştı. Formada kentin simgelerinden olan Varda Köprüsü detayı dikkat çekti.

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Adana Demirspor’un 2024-2025 sezonunda giyeceği formalardan birini sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Formanın taraftarların oyuyla seçildiğini belirten Sancak, paylaşımında “Bir formamız bu olacak, taraftarlarımızın oyuyla seçilen forma, hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.

Mavi, lacivert ve beyaz renklerin yer aldığı formada, kentin simgelerinden olan Varda Köprüsü detayı da dikkat çekti.

İHA

3 Beğeni

1+1 yıllık sözleşme imzaladığı Avustralyalı Teknik Direktör Michael Valkanis, takımın kamp yaptığı Bolu’ya gelerek kampa katıldı. Antrenman öncesinde teknik heyet ve kulüp personelleri ile bir araya gelen Valkanis, tanışmanın ardından takımın başında ilk antrenmanına çıktı.

KAYNAK: İHA

2 Beğeni

Kombine Ücretleri

2 Beğeni