Balıkesir - 10 Burda AVM

10 BURDA AVM

10 Burda, Balıkesir ve civarındaki ziyaretçilerin, modadan lezzete, eğlenceden ev dekorasyonuna kadar pek çok konudaki farklı ihtiyaçlarına cevap veren marka karması, Balıkesir şehir merkezine ilk kez getirdiği global ve ulusal markaları, eşşiz mimari yapısı, kolay ulaşılabilirliği, Balıkesir Üniversitesi’ne yakın mesafedeki konumu ve benzersiz içeriklere sahip sosyal medya platformuyla öne çıkıyor. 7 salonu ile şehrin en konforlu sineması ve tek bowling salonuna sahip olması 10 Burda’yı Balıkesirliler için vazgeçilmez kılıyor.

Esas 10 Burda, Balıkesir’in lüks konut projelerinin yer aldığı, sürekli gelişen Altıeylül ilçesinde, İzmir Yolu ile Balıkesir Üniversitesi’nin Çağış Kampüs yolu üzerinde konumlanmıştır. Balıkesir’in alışveriş, eğlence, yaşam ve buluşma noktası olan 10 Burda, şehir merkezine 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır.

burda-avm-24
burda-avm-20

www.10burda.com

4 Beğeni

10 Burda AVM restoran katına Cajun Corner açılıyor, afiş asmışlar hayırlı uğurlu olsun:

5 Beğeni
3 Beğeni

10 Burda AVM Atatürk Şehir Hastanesi girişi 1. katına SuperStep açılıyor, hayırlı uğurlu olsun:

4 Beğeni
5 Beğeni

10 Burda AVM Zemin Kat Sahne10’un önüne Caribou Coffee açılıyor, hayırlı uğurlu olsun:

4 Beğeni

10 Burda AVM -1. Kat Media Markt’ın karşısına EasyCep açılıyor, hayırlı uğurlu olsun:

3 Beğeni
2 Beğeni

Aramıza hoş geldin Caribou Coffee! Türkiye’nin önde gelen kahve markalarından biri olan Caribou Coffee zengin kahve çeşitleriyle zemin katta açıldı! (+)

1 Beğeni