Chery (Otomobil)

Chery hakkında her şey

Chery satışlarda rekorları kırmaya devam ediyor sadece suv segment araba satmasına rağmen yeni yıla en çok satış yapan 5.marka olarak başladı.yakın zamanda gelecek tiggo 4 pro ve arrizo 8 modelleriyle satış rakamları dahada yukarı çıkacaktır.Tiggo 8 pro modeli şuan en çok tercih edilen model konumunda.

1 Beğeni

Yollarda o kadar çok görüyorum ki Togg’dan daha fazla varlar. Sadece mahallemde 2 Chery var.

Satışlarda toggu 2 ye katladı zaten togg 21 bin araçta chery şuan 45 binden fazla araba sattı geldiğinden beri muazzam rakam.

1 Beğeni

Geçmişte olduğu gibi en ufak bir şeyde Türkiye’den resmi olarak tekrar geri çekilirse o zaman görürüm bende Chery alanları. Benim nazarımda sıkıntılı bir marka

1 Beğeni

MG markası da öyle bir geliyor bir gidiyor

Chery tiggo 4 pro ülkemize geliyor 800 bin ila 1 milyon arası fiyatlarla piyasaya çıkacağı artık kesin gibi 1.5 benzinli 147 hp 210 nm torklu motoruyla performansta sunuyor.Bir çok eski üreticinin canı yanacak satışlarda orası bir gerçek.

1 Beğeni

Benzinli motorda bir modadır Chery gidiyor ama yakıt tüketimi oranlarına bakıldığı zaman yakıtı da içiyorlar. Avrupalı üreticiler yakıt tüketimi konusunda daha iyiler

1 Beğeni

Onlarla bunun arasında 400-500 bin oynar belki daha fazla aynı segmentte bide motor performansı iyi bu arabanın 9,2 saniyede 100 km ye çıkıyor clio da 1.0 motor 90 hp egeada 1.4 motor 95 hp,i 20 de yine 1.4 100 hp bu arabalar 1 milyon civarında b segment ve bazı c segment satışları tiggo 4 e kesin kayacak hem motor hemde içinde kullanılan yüksek kalite malzeme yüzünden ben cherynin bu yıl 50 ila 60 bin arasında araba satacağını düşünüyorum.

1 Beğeni

Chery Tiggo 4’ü Türkiye’de satışa sunmaya hazırlanıyor

2 Beğeni

Bu araç C SUV sınıfında mı yoksa B SUV mu?

1 Beğeni

B suv tiggo 4 arkadaşım tiggo 8 pro aldı 1.6 180 hp böyle bişey yok cheryi biz biraz hafife almışız bunlar bu paralara pazarı ele geçirir.Fotolarını koyayım.

Bu araç sınıfının (D) en ulaşılabilir SUV modeli. Normal şartlarda bu paralara D sınıfı almak imkansız

1 Beğeni

Aynen öyle 1.5 milyona D segment suv alıyorsun bide güçlü bir motorla alıyorsun malzeme kalitesi harika kapıların kapanma sesi bile güzel eski tabuları yıkmak gerekecek şimdi test zamanı arkadaş uzun süreli test edecek aracı arıza verecek mi bakımı nasıl yaşayarak göreceğiz testi geçerse neden almayalım.

2 Beğeni

Araç bu topraklardaki en iyi fiyat-performans ürünü bence. Ama şüphe de uyandırıyor. Biliyorsunuz yollarda 60-70 model Mercedes ve BMW hatta Renault görebiliyorken, asyadan gelen araçlara pek rastlanmıyor. Bu da insanın aklına acaba dayanıklı ve sorunsuz mu sorusunu getiriyor.

1 Beğeni

5 yıl yada 150 bin km garanti gayet iyi.

1 Beğeni

Chery tiggo 4 ün fotoğraflarını çekmişler istanbulda T plaka olarak.Satış rekorları kırmasını beklediğim bu araba 2024 yılına damga vurabilir.

4 Beğeni

Tiggo 2 makyajlanmış buda gelirse ortalık karışır iyice

1 Beğeni

Efe Bey, sizin sayenizde ben de Chery takip etmeye başladım bu aralar😃

Bana bey demezsen sevinirim :grin: abi de chery daha çok takip ederiz.

1 Beğeni