Hepsiburada

Hepsiburada.com 11.04.2000 yılından beri internet üzerinden hizmet veren alışveriş sitesi.

İstanbul, Şişli’de yönetim merkezi ve Kocaeli, Gebze’de 100.000 m2 alana sahip bir operasyon merkezi bulunmaktadır. Şirket bir Doğan Holding kuruluşudur. 01.07.2021 tarihinde şirketin hisseleri ABD’deki NASDAQ borsasında işlem görmeye başlamış ve NASDAQ’ta işlem gören ilk Türk şirketi olmuştur. 1 Ocak 2023 tarihinden bu yana CEO olarak Nilhan Onal Gökçetekin görev yapmaktadır.

Markalar

• HepsiJet
  • HepsiPay
  • Hepsiexpress
  • Hepsiburada market
  • Hepsiglobal
  • Hepsilojistik

Bu başlık altında Hepsiburada.com hakkında haberler, sohbetler, gelişmeler ve şikayetleri yazıp tartışabileceğimiz bir başlık olsun.

Premium özelliği satın aldım 19.90 dı şimdi 29.90 yaptılar ama bir kargo zaten bu kadar çok avantajlı ayda bir kaç kere alışveriş yapanlar için en küçük ürüne bile kargo ücreti ödemiyorsunuz.

Premium özelliğini bende kullanıyorum. Hem kargo ücreti ödemiyorum hem de yaptığım alışverişlerden TL kazanıyorum. Elektronik ürün olduğu zaman tek tercih ettiğim platform, sanırım bu eskiden kalma bir alışkanlık :smile:

Aldığım elektronik eşyalarda tek sorun yaşamadım bende hep burdan alırım.

1 Beğeni

Avantajlı Bir site arada sahte ürün satan var bunları engellemeleri gerek bozuk ürün geldi oldu bir kere

3 Beğeni