Körfez Arsa Piyasası

Ne olacak sevindikli sipahiler tarafındaki araziler

2 Beğeni

Sipahiler toplulaştırma bilgisi olan paylaşırsa süper olur.birde kutluca6a sanayi geliyor haberi doğru olabilir mi.13000 dönüm orman kutluca sinirinda 1/25000 e alınmış

1 Beğeni

3 Beğeni

Bu proje var mı yok sanırım teklif edilmiş

Belediye başkanı son iki açıklaması Dereköy tapuları bir kaç aya dağıtılacak.150.000 nüfus olacak.belen ,ilimtepe ve Dereköy bekliyoruz bakalım.sabir.

1 Beğeni

Mahalli seçimler sonrasında ilimtepe yolu yapılır mı? Çift geliş gidiş ve 5km tünel olarak planlanmış.Birde Kocaelispor tesisleri meselesi var sevindikliye.

2 Beğeni

Bu arada Dereköy tapu dağıtımı olmak üzere.

4 Beğeni

Merhaba bu bölgede kocselispor sevindikl tesisleri yapılacak diye biliyorum. Hatta taslak proje körfez belediyesi sayfasında yer alıyor. Bu yayınlanan sanayi projesini nerden aldınız. Bilginiz varsa lütfen yazar misiniz

1 Beğeni

Merhaba benim de körfez karayakuplu’da bir tarlam var. Bende yatırım amaçlı almıştım. Şu an metrekare birim fiyatı 2400-2800 lira arası bir fiyattan söz ediyorlar. Bir yıldır değeri hiç artmadı acaba nedendir?

1 Beğeni

Proje emlakçıların hepsinde var.2 farklı kişiye sordum.ikiside emlakçı.taslak diyorlar.manipülatif bir proje.yani Özel şahıs çizdirmiş.sizde bir araştırma yapın.bolgenin kaderini Dereköy imar planı değiştirir.tapular dagitilma aşamasında.benim bildiğim bu kadar.tesekkur ederim.

1 Beğeni

Bu arada bölgede bildiğim kadarıyla belediye imar çalışmaları yapıyor.özellikle otoyol kenarında ama bilgi içerik kimse vermiyor.yani bilgim maalesef yok.

1 Beğeni

Benim otoyol cephesi yerim3300 M2 bana yol geçiyor dendi 1000 metre yerim kalıyormuş dedi emlakçı.proje bilgi paylaşımı yapmıyor

1 Beğeni

Bu Söz edilen hızlı tren projesimiydi sizin arsanızdan geçecek olan? yoksa guney marmara oto yolu diye bir taslak proje var ondan mı söz ediyorsunuz. tesekkürler.

kocaeli spor klübünün sevindikli sosyal tesisleri ile ilgili bir bilgisi olan arkadaslarda varsa lütfen yazsın.

Bu otoyol a paralel bir yol olabilir parsel içeride kalıyor.kısmen tel altında.

Kocaeli spor tesisleri ve sevindikliye gelen yol projesi.secim vaadi olarak mevcut başkan şener söğüt tarafından ilan edildi.ama bu işler parayla olur . seçim sonuçları ile beraber yapılırsa bölgeyi etkiler.heleki körfez sevindikli yol projesi kapsamında.tüm agır vasıtalar KMO ya bu yolla körfez den aktarma yapacak.buda tır lojistik merkezi olmak demektir.Ayrıca projede 5 km lik tünel var diye biliyorum.

1 Beğeni

Bilgi İçin Teşekkür ediyorum. emlak degerleri ile ilgili projelerle ilgili bilgi olursa paylaşalım daha önce bu platformda baya üye vardı sürekli bilgi paylaşımı yapıyorduk umarım bir gun o potansiyeli yakalarız yeniden ordaki emlak sahibleri platformda yerini alır bilgi paylaşımında bulunuruz. selamlar.

1 Beğeni

İstanbul Kartal’dan takip ediyorum.umarım hepimizin yüzü güler.

1 Beğeni

Tamer bey merhaba. Galiba körfez köylerindeki yatırımcı arkadaşların bu siteden haberleri yok. Eskiden her gün yorum yazıyorlardı, bilgilendirmeler yapılıyordu. Acaba eskisi gibi olur mu bu forum?

1 Beğeni

Henüz birkaç kişiyiz.umarım olur.farklı bilgileri almış oluruz . Bekleyen için Samandıra Sultanbeyli gibi bölgemiz sabırla bekliyoruz.

1 Beğeni