UEFA Avrupa Konferans Ligi 2024 / 2025 Sezonu ⚽️

RAMS Başakşehir, Isloch Minsk-La Fiorita eşleşmesinin galibiyle karşılaşacak

RAMS Başakşehir, UEFA Konferans Ligi 2024-25 sezonu 2. eleme turunda, Isloch Minsk (Belarus)-La Fiorita (San Marino) eşleşmesinin galibiyle karşılaşacak.

19.06.2024 - İstanbul

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki üç numaralı turnuvasında 2. eleme turu kura çekimi, İsviçre’nin Nyon kentindeki UEFA merkezinde gerçekleştirildi.

RAMS Başakşehir, Belarus temsilcisi Isloch Minsk ile San Marino ekibi La Fiorita eşleşmesinde turu geçen tarafla 2. eleme turunda karşılaşacak.

UEFA Konferans Ligi 2. eleme turunda ilk maçlar 25 Temmuz’da, rövanşlar ise 1 Ağustos’ta oynanacak.

RAMS Başakşehir, bu turdaki ilk maçı evinde, rövanşı ise deplasmanda yapacak.

Anadolu Ajansı

1 Beğeni

UEFA Konferans Ligi 1. eleme turunun ilk ayağında bugün 2 maç oynandı

UEFA Konferans Ligi 1. eleme turu ilk ayak maçları, bugün oynanan 2 karşılaşmayla başladı.

İstanbul - 11.07.2024

Bosna Hersek temsilcisi Velez Mostar, Andorra ekibi Inter Escaldes’le sahasında 1-1 berabere kaldı.

Litvanya temsilcisi Auda, sahasında ilk yarısın 1-0 önde tamamladığı maçta Faroe Adaları’ndan B36 Torshavn’ı 2-0 mağlup etti.

İlk tur maçlarının rövanşları 17-18 Temmuz tarihlerinde oynanacak.

Anadolu Ajansı

1 Beğeni

23 maç birden oynandı! Konferans Ligi’nde gecenin sonuçları

UEFA Konferans Ligi 1. eleme turu ilk ayak mücadelesi, bugün oynanan karşılaşmalarla tamamlandı.

GİRİŞ 12.07.2024 00:47
GÜNCELLEME 12.07.2024 00:48

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki 3 numaralı turnuvasının 1. eleme turunda bugün 23 maç yapıldı.

RAMS Başakşehir’in rakibinin belli olacağı La Fiorita-Isloch Minsk eşleşmesinde ilk maçı, Belarus ekibi Isloch Minsk deplasmanda 1-0 kazandı.

Rövanş karşılaşmalarının 17-18 Temmuz’da yapılacağı ilk ayakta bugün alınan sonuçlar şöyle:

Siauliai-Levadia: 0-2

Malisheva-Buducnost Podgorica: 1-0

Aktobe-Sarajevo: 0-1

Leipaja-Vikingur: 1-1

NK Bravo-Connah’s Quay: 0-1

Noah-Shkendija: 2-0

Magpies-Derry City: 2-0

Atletic Escaldes-Diddeleng: 0-1

Kalev-Urartu: 1-2

Floriana-Tre Penne: 3-1

Torpedo-Milsami: 2-4

Torpedo Kutaisi-Tirana: 1-1

UNA Strassen-Kuopion: 0-0

VPS-Zalgiris Vilnius: 1-2

Caernarfon-Crusaders: 2-0

Bala-Paide: 1-2

Partizani-Marsaxlokk: 1-1

Tikves-Breidablik: 3-2

La Fiorita-Isloch: 0-1

Shelbourne-St.Joseph’s: 2-1

Mornar-Dinamo Tiflis: 2-1

Stjarnan-Linfield: 2-0

Valur-Vllaznia: 2-2

Haber7

1 Beğeni