Ukrayna Rusya Savaşı İletişim Başlığı

Ukranya Rusya Savaşı İletişim Başlığı

2 Beğeni
2 Beğeni

Millet sizce bu savaş ne olur? Sonuçta şu an itibariyle dünyanın devam eden en kanlı çatışması. Buradaki gelişmeler bütün dünyayı ilgilendiriyor

2 Beğeni

En son ruslar marinkayı aldı. Ukrayna batı yardınları konusında zorda ama batılı liderlerin açıklamalrına göre yardımlar eskisi gibi gönderilmeye tekrardan başlanqcak. Özellikle avrupa tarafı uyandı ama abdden ses şu an yok.

2 Beğeni

Eskiden bu savaşla ilgili haber yapan değerli şahsiyetler tekrar ortaya çıksada bu konuları uzun uzun konuşsak

2 Beğeni

Rusya hala ne yapmaya çalışıyor anlamadım rolantide giden bir savaşa dönüştü iyice istese ezer geçer ama sonucta o da biliyor o sarı insanlar kendi ırkı bence zelenski istifa eder Rusya istediği adamı başa getirir bu olay böyle biter gibime…

1 Beğeni

Bu başlık ilgi çekmiyor sanırım. Trump seçilirse çarşı karışır

3 Beğeni

Aylar sonra geldim baktım doğru dürüst mesaj yok. Ancak ben güncel durumu veriyim. Ruslar avdiyivkayı alalı aylar oluyo ukraynalılar ise kurska girmiş ve 80 köyü ele geçirmiş durumda. Ruslar şu an pokrovoska doğru ilerliyo. Bakalım bu işin sonu nolacak

3 Beğeni

Rus birlikleri, Ukrayna’ya büyük çaplı bir bombardıman başlattı. Ukrayna hava kuvvetleri, cephe hattındaki doğu bölgeleri Harkov ve Dnipro’dan güneydeki liman kenti Odesa’ya ve başkent Kiev’e kadar ülkenin neredeyse tüm bölgelerinin füze ve inansız hava araçlarıyla hedef alındığını açıkladı. Saldırılarda en az beş kişi hayatını kaybetti. Elektrik ve internet bağlantıları kesildi. Ukrayna lideri Zelenski, bombardımanları “savaştaki en büyük saldırılardan biri” olarak nitelendirdi.

4 Beğeni