Yeni Forum Sistemi Ve Site Değerlendirmesi ANKET - YORUM

• Beğendim Gayet Güzel
  • Biraz Karışık Ama Kullandıkça Alışılır
  • Beğenmedim
0 oylayan

alt forumlara erişimde karmaşıklık buluyorsanız Kısayol yol yani yer imi ekleyebilirsiniz Menüye böylece sürekli takip ettiğiniz forumlara tek tıkla ulaşabilirsiniz anlatım konu linki

Foruma Menü Kısmına Kısa Yol ( Yer İmi ) Eklemek - WowTurkey - WowTurkey

2 Beğeni

şuan 100 üye barajını geçerek 102 olduk konular çoğalınca etkileşimde çoğalıyor yavaş yavaş ziyaretcı sayısı cok fazla coğu kişi sitede gezmeyi seviyor anlaşılan : ) görüntülemeler cok yüksek birazda bir iki paylaşım yapsa ziyaretçiler daha da iyi olucak zamanla hep beraber

4 Beğeni

Biraz eski wowturkey havası verilebilir mesela siteye konulan fotorafların sağ veya sol altına eskisi gibi "wowturkey.com veya, wowturkey.net yazılabilir

5 Beğeni

Bunun için bir eklenti gerekli bir tane buldum ama o tüm sayfaya site logosunu şeffaf ekliyor forum yazılımının destek sitesine yazdım cevap bekliyorum

2 Beğeni

Teşşekkürler bu yazılımın adı nedir acaba

1 Beğeni

Yazılımın ismi Discourse

1 Beğeni

Teşşükürler

1 Beğeni

Arkadaşlar merhaba sitemize katkı yapan herkese teşekkür ederim konular girildikçe googlede baya hit kazanmaya başladık bunun sonucunda konuları görenler sitemize anında üye oluyorlar seviyenin saygının hoş görünün ön plana çıktığı bir forum olması dileğiyle teşekkürler

8 Beğeni

Forum güzel valla ben bu kadar başarılı bir site olduğunu düşünmüyordum bir kaç kusuru var onlarda giderilir mesela bir defada 5 ten fazla fotoğraf yükleyemiyoruz onu 10 yaparsak sorun kalmaz şu konuların altında gösterilen yeni ve okunmamış konular var son mesajın altında çıkıyorlar bence gerek yok çıkmalarına son mesajı arıyorum bazen onlar yüzünden :smile: bunlar giderilirse gaye güzel site

2 Beğeni

Değerler değiştirildi 10 fotoğraf birden yükleyebilirsiniz artık :+1:

4 Beğeni

Kardeş isim nedir senin sağol çok iyi oldu şimdi bu şekilde herşeye hemen cevap vermen güzel eski wowda kimse sallamazdı bu şekilde olursa bu site sayılı siteler arasına girer.

4 Beğeni

İsmim Ahmet hocam eskişehirliyim Ahmet26 nick’li üyeyim aynı zamanda sitede Elimizden geldiğince sizde sağolun emeğiniz için teşekkürler ileride güven seviyesi yüksek üyelerimizle moderatör grubu kurduk mu daha iyi olur şimdilik bir sure tek ben ilgileneceğim

5 Beğeni

Aynen iyi bir kaç moderatöre ihtiyacın olacak bir kaç ay içinde şimdiik senin ilgilenmen iyi olur.

1 Beğeni

Üye sayımız 180 oldu galiba hızlı bir artış var en kısa sürede 500 civarına yükselecektir.

2 Beğeni

evet yavas yavas eski üyelerden görenler geliyor sadece zamana ihtiyacımız var ileride daha cok etkileşimli daha iyi bir forum olucak google konuları kayıt ettıkçe hit gelicek ama önemli olan çokluk değil seviyeli bir forum olmak önemli hep beraber umarım bunu başarırız.

2 Beğeni

aslında 180 üye daha yeni kayıt olanlar 1.5 aylık süreçte suan konu açan 10 15 kişiyiz çoğuda okumayı seviyor anlasılan birazda konu acsa izleyenler dahada forum dolmuş olur :slight_smile:

1 Beğeni

Şimdi gözüme çarptıda mesaj sayıları ve şehir yazmıyor isim altında mesaj sayılarını ve şehiri avatar altında yada kullanıcı ismi altında gösterme şansımız varmıdır.

1 Beğeni

hocam profil resminize veya herhangi bir uyenın profil resmine tıklayınca kart açılıyor orda yazmakta sadece ve profıle gırınce gelenksel kullandığımız forumlarda bu var yıllarca boyle alıstığımız için biraz kullandığımız sistem farklı gelmekte zamanla alısırız eğer ileride cok sıkıntı olursa ücretli forum sistemi xenforo ya geçebilirizde