Ankara Ovacık, Yakacık Haberleri

Yemeyenin malını yerler.
Keçiören ilçesinde yeni belediyede büyük sevinç var. Parsayı* kendileri yiyecek.
  • Verilen emek karşılığını, emek veren değil, bir başkası almak.

Son düzenleme:
Tepki vermenin önemi ortaya çıktı.
Bahaneler üretilip yapılmayan 20 km lik bulvar için bugün ihale yapıldı. İhale iptal edilince belediyenin sosyal medya hesapları ablukaya alınıp yoğun eleştiri yapılmıştı.

Alıntıdır

Ekli dosyalar

• 6ae8b96c26bac9e0a234b8d75c7a3bf451bd2bc5.png
    6ae8b96c26bac9e0a234b8d75c7a3bf451bd2bc5.png
    180.9 KB · Görüntüleme: 0
  • a3b62354ac6746462c22989c4094bbb81c98578e.png
    a3b62354ac6746462c22989c4094bbb81c98578e.png
    179.1 KB · Görüntüleme: 0
Son düzenleme:
Yok kardeşim. İhale 15 Dakika sürdü. 12 teklif geldi. Birçok firma iş ortaklığı ile katıldı.
289 milyon TL ile 580 milyon TL arasında teklifler geldi. Birkaç güne belli olur.

Aracımla Northland sitesine gittim. Orada oturup da aracı olmayanlar veya araç kullanmayan bayanlar, öğrenciler, çocuklar orada nasıl dışarı çıkabiliyor ? Ekmeği, şekeri, kolayı, cipsi nereden ve nasıl alabiliyor ? En yakın market Forum avm galiba. Oraya yürüyerek gidebilene de büyük ikramiye vermek gerek. Köpekler arabayı yiyecekti.
Hadi burayı geçtim 300-500 metre daha ileride Şimalkent var. Yolu bile yok. Orada oturanlar nasıl hayatta kalabiliyor ?

Son düzenleme:

AYGM YHT Gar-Etlik Şehir Hastanesi-Ovacık Depo Sahası Raylı Sistem Hattı Etüt Proje ve Mühendislik İşi için Teklif İstedi​

Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü (AYGM) 23 Temmuz 2024 tarihinde ön yeterlik başvurularını topladığı, “YHT Gar-Etlik Şehir Hastanesi-Ovacık Depo Sahası Raylı Sistem Hattı Etüt Proje ve Mühendislik Hizmetleri” ihalesinin ön yeterlik değerlendirme çalışmalarını tamamladı.

Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre, söz konusu ihalede kısa listeye kalan firmalardan 05 Kasım 2024 saat 10.30’a kadar teklif vermeleri istendi. Yeterlikleri tespit edilen ve teklif istenen firmalar şöyle belirlendi:
  1. Emay Uluslararası Mühendislik
  2. Progetti Europa - Altınok Müşavirlik
  3. Su-Yapı Mühendislik - KMG Proje
  4. Tekfen Mühendislik
  5. Yüksel Proje
İhale, 12 kilometrelik raylı sistem hattı etüt, proje ve mühendislik hizmetlerini kapsıyor.
Ekli dosyayı görüntüle 59381

• Beğen
Tepkiler: Üretim06
Merhabalar, Kuzey Yıldızı mahallesinde kendi evimde oturuyorum. 2020 yılında uygun diye almıştık evimizi. Simdiki mk265 parka yakiniz, fakat isim cok uzak. Her gun 30 km yol gidiyorum 30 da geliyorum ve hele de su son kopru tadilati vesilesiyle sikisan trafik cileden cikariyor beni. isyerimin servisi de yok mecbur arabayla gitmek zorunda kaliyorum cunku toplu tasimayla da 3 saat surer yol. Burayi satip isyerine yakin bir yerlere gidebilir miyiz diyoruz ama ev maksimum 3.5-3.6 falan yapar benim gozumde ki satilmasi da su siralar cok parlak gorunmuyor (ev tertemiz ve guzel aslinda) sizce ne yapmali nasil bir cikar yol bulunmali, degerlenir mi buralar. sabretmeye deger mi diye dusunuyoruz ama valla isin icinden cikamadik. bir de forum ahalisine sorayim dedim. saygilar

Keçiören Belediyesi EKİM ayında epey yoğun.

- Belediyemiz ile Amerika Birleşik Devletlerinin Virginia Eyaleti’nin Fairfax Belediyesi ile kardeş Belediye (şehir) olunması hakkındaki Başkanlık yazısı
- Nevşehir İli Hacıbektaş Belediyesine ait Konferans Salonunun bakım ve onarımının yapılması hakkındaki Başkanlık yazısı.
- Yozgat İli Sorgun İlçesi Bahadın Belediyesine malzeme verilmesi hakkındaki Başkanlık yazısı.

• Beğen
Tepkiler: Varol06

Konu görüntüleyen kullanıcılar