Bugün Hangi Hatta Hangi Otobüsteyim?

Emre_094

Aktif Üye
Sevgili arkadaşlar bu başlık altında bugün bindiğimiz otobüsleri paylaşacağız bilginize.🤝🤝🤝😀😀😀

Az önce 14DK hattında C.034 filo numaralı 2023 model “GÜLERYÜZ COBRA GD 272 LF.” marka model otobüs ile kuran kursu durağına geldim
bilginize.🤝🤝🤝😀😀😀

Son düzenleme:
33’te çalışan A3044 ile 12 dakikalık bir yolculuk yaptım. 12 saatlik işin sonunda mecburiyetten Akia’ya bile biniyorum. 😂

Düşündüğüm kadar konforsuz değildi ve motor sesi BMC’den düşüktü. Bunu artık kabul ettim, binilmeyecek araçlar değillermiş. Ancak daha önce de söylediğim gibi dış görünüşünün bir albenisi yok.

Yakışıklı Procity TRleri ve az da olsa Karsanları görmek beni bir nebze mutlu etse de Otokarlara binememek içimde hep bir ukte olarak kalacak.

Son düzenleme:
Bugün bindiğim araçlar
A-416 BMC Procity Euro 5 ile 50A hattında Alibeyköye kadar seyahat ettim. Bu İETT için üretilen Procity Euro 5’lerden biri. Bu yüzden daha kaliteliler. 2011-2013 Procityler gibi değil. 😬

O5115 Otokar Kent XL ile Mecidiyeköyden
Söğütlüçeşmeye kadar seyahat ettim.

Dönüşte M3196 Mercedes Capacity ile Mecidiyeköye kadar seyahat ettim. Bu araçlar hâlâ çok iyi gidiyor. 😎

A3040 Akia ile TM13 hattında Gop’a kadar seyahat ettim. Aynen Akialar o kadar kötü araçlar değil. Özellikleri güzel sonuçta Mercedes motorlu buzdolabı gibi soğutan klimalara sahip geniş aralı koltuklara sahip ama tasarım konusunda ben de çok sevmedim.

14TM hattının tepeüstü kalkışlı 6.30 seferinde çalışan O1019 kapı kodlu otokar kent 290 lf otobüsüne, dudullu metro otobüs durağından biniş yapmış bulunmaktayım.

Konu görüntüleyen kullanıcılar