İETT Otobüslerinin Bağlı Olduğu Garajlar Hatlara Göre Dağılımları Ve Garaj Değişiklikleri

Nasıl yani gerçekten Çorlu’ya kadar gitti ve geri mi döndü normal yollardan ve kendi başına (yani tırın üstünde olmadan) ayrıca neden gitti

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Beykozlu
Araçın navigasyonu bozuk olabilir ilk Çorlu da görüldü sonra Yenibosna iett peronlarının yakınında göründü daha sonra baktım denize gözüküyordu. Capacitylerin o denli trafiğe çıkmaları yasak diye hatırlıyorum zaten gitmemiştir.

41ST Hattına Hafta içi İETT seferleri eklenmiştir.
48G hattı haftaiçi Kağıthane garajı bakacak şekilde düzenlemiştir.
48 Hattı haftaiçi Kağıthane garajı bakacak şekilde düzenlemiştir.
48L hattı haftaiçi Kağıthane garajı bakacak şekilde düzenlemiştir.
50D hattına hafta içi İETT seferleri eklenmiştir…
50G hattına hafta içi İETT seferleri eklenmiştir.
62 Hattına Hafta içi İETT seferleri eklenmiştir.
54K hattına hafta içi ve haftasonu İett seferleri eklenmiştir.

Son düzenleme:
O hatta da giderler, garaja yakın sayılabilen 33’lerse göz ardı edilmeye devam edecek. Sırf Otokar vermemek için neredeyse 20 kilometre uzakta olan Kağıthane’den bile araç vermeye başladılar. 🤷‍♂️ Ben böyle düşünüyorum.

Otokarları aldılar, ardından Conectolar gitti. Procity TRler de giderse doğru düzgün hiçbir araç kalmayacak. Neyse ki bu zor bir ihtimal.

Son düzenleme:
Hiç olmaz diye düşünme bence … Ben de kış tarifeleri ile birlikte conectoların 36V ye geri dönüş yapacağına kesin gözüyle bakıyordum . Bütün yaz abidik gubidik çalıştılar / çalışmadılar . Kış tarifesiyle elimizde kalanlar yineee Otokar 🥲

Topkapı ve Sultangazi garajları buraya hemen hemen 10 km mesafede ama gidip en uzaktaki Kağıthane Garajı’ndan Karsanları veriyorlar 😂

97GE bile bugün Karsan almış, Kağıthane’yi anlamak zor.

Son düzenleme:
Ayriyeten;
33M’nin 1,
33’ün ise 2 tatilli aracı Kağıthane’den çıkıyor. Önceden İkitelli ve Sultangazi araç veriyordu.

HT11’de K1146 gün boyu çalıştı ancak bu durum devamlı olmayabilir. Bugün bu hatta üç garaj birden çalıştı.

76O’da 2 adet Conecto körüklü var. İkitelli-Sultangazi ortak çalışıyor.

Son düzenleme:

Konu görüntüleyen kullanıcılar