Arka Sokaklar

ArkaSokaklar18

Arka sokaklar dizisi Kanal D’de 2006 yılında yayın hayatına başladı. 18. sezonu ile şuan devam eden dizi 650 bölümü devirdi. Bu kadar uzun soluklu olmasıyla bence takdiri hakketti. Kadrosunda Zafer Ergin ve Özgür Ozan gibi isim yapmış aktörler olan dizinin hayran kitlesi de bir hayli geniş. Her ne kadar bazı film, dizi eleştirmenleri tarafından senaryo ve kurgu yönleriyle eleştirilse de bence olayları basit bir şekilde, çok kafa yormadan seyirciye yansıtması açısından arka sokaklar gayet başarılı. Üstelik polisiye bir dizi olmasıyla beraber komedi sahneleri de güldürüyor.

4 Beğeni

Hüsnü Çoban Ve Ailesi Komik :grin: :grin:

2 Beğeni

Ekip uzun bir aradan sonra İstiklal caddesinde suçlu peşindeydi. Tıpkı ilk bölümlerde olduğu gibi.

1 Beğeni

Aksiyon bol olan dizi

1 Beğeni

Şevket Çoruh Arka sokaklar’a dönüyormuş. Fragmanda bir aldatmaca yoksa reytingler artar. Gerçi Kanal D döndüğüne yönelik bir paylaşım yapmış. Bakalım aslı astarı var mı?

1 Beğeni

Haber sitelerinde de geri dönüyor diye haber yapılmış. Now(eski adıyla fox)'da ki dizisi korkma ben yaynındayım da final yapıyormuş.

O dizinin tutmayacağını ben en başından beri biliyordum. Aynı kanalda başka dizide de oynadı, en fazla 10 bölüm sürdü.

Uzun soluklu dizilerin çoğu ya TRT1’de ya da Kanal D’de oluyor.

2 Beğeni

Arka Sokaklar’a dönen dönene! Kanal D’nin 18 yıllık dizisine eski oyuncular katılıyor

Türk televizyon dünyasının en uzun ömürlü projelerinden biri olan Arka Sokaklar tarihinde sık rastlanmayan gelişme yaşandı. Şevket Çoruh’un hemen ardından Oya Akar da Arka Sokaklar projesine geri dönenler listesine adını yazdırdı.

Kaynak: Haber7

1 Beğeni