Beşiktaş JK⬛⬜

Beşiktaş yeni teknik direktörü Fernando Santos ile çıktığı ilk maçta F.Karagümrük’ü kendi sahasında 3-1 yendi Genç Semih gollerine devam ederek yıldızını partlatmaya devam ediyor…

4 Beğeni

Beşiktaş uzun süre kaybetmez derbi maçlarını ve ilk 3 e yetişir. Ama 5 maç ama 10 maç. Bunu yaşayıp göreceğiz. Çok önceden Semih Kılıçsoy 11 oynamalıydı. Muleka ve Cenk Tosun ile Beşiktaş çok geri düştü. Beşiktaş seviyesinde oyuncular değil. Harcadıkları pozisyonların haddi hesabı yok. Ben Santos’un yerinde olsam şu kadroyu çıkarırım paso:
------------------------Semih------------------------
Rebic - Demir Ege - Gedson- Rashica
-------------------Zaynutdinov--------------------
Masuaku - Colley - Tayyip - Svennson
-------------------------Mert---------------------------
4-1-4-1 oynatırım ilaç gibi gelir.

3 Beğeni

Beşiktaş uzun süre kaybetmez derbi maçlarını ve ilk 3 e yetişir.

Takımın tekrar birlik olmaya ihtiyacı var hoca bunu yapacaktır ama yeni sezona kaliteli oyuncular almak gerek yönetim şuan iyi gidiyor transferlerde iyi olur umarım.

3 Beğeni

Evet farkındayım. Semih Kılıçsoy’dan önce takım mutsuzdu ve gol atınca sevinmiyordu. Kadro dışı kalanlardan sonra ve Semih 11 başladıktan sonra, ayrıca Santos hoca geldikten sonra çok yol katetti Beşiktaş. Ama Santos’un yazdığım 11’i oynamasını çok isterdim. Yeni transfer yapılana kadar bu kadro en iyisi. Transfer olarak 37 milyon € sınırımız var. Gabriel Barbosa-Anderson Talisca-Malang Sarr alırdım herhalde.

2 Beğeni

Sezonu ilk 3 te bitirmek önemli yeni sezon öncesi herkesin motivasyonu artacaktır daha oynanacak 18 maç var.Kadro planlamasıda ona göre şekillenecek.

3 Beğeni

Beşiktaş Pendikspor karşısında 4-0 yenik durumda. :hushed:

2 Beğeni

Beşiktaş bu kadroyla cok iyi bile dayandı buraya kadar cok net 12 den transferler lazım fener ve Galatasaray’a Trabzon’a göre kalite olarak cok geride başkanda bayanesip gürledi geldi baskanlığa ama hala bir icraat yok kendisinden…

4 Beğeni

Bizimkiler 3 sakat vermesine rağmen bunlara 5 atmıştı. Beşiktaş da yenilmez diyordum ama şoke edici bir skor ortaya çıktı.

Mücadele 4-0 tamamlandı.

4 Beğeni

Pendik umut nayirla en önemlisi mame thiam ı aldı iyice kuvvetlendi demekki etki etmiş kolay lokma değiller gibi artık

4 Beğeni

Pendik Spordan bile 4 gol yedi

3 Beğeni

Bu kafayla ilk 3 zor futbolcuların neredeyse tamamı sezonu kapatmış hedefsiz büyük takım tam olarak böyle oluyor önceki maç 4 atarken diğer maç 4 yiyor sezon sonuna kadar böyle gider.

4 Beğeni

Beşiktaş Galatasaray’ın Burak Elmas dönemini yaşıyor ama ben inanıyorum seneye çok güçlü şekilde geri dönecek

3 Beğeni

Bu sene böyle geçecek ama Semih’i kazandık. :+1:

3 Beğeni

Türkiye Kupası Son 16’da Antalyaspor ile Eşleşti Beşiktaş.

1 Beğeni

Yeni jenerasyon cok sağlam geliyor ve en önemlisi gencnyasta Avrupa’da yetişiyorlar semihte bir an önce Avrupa’ya gitmeli Beşiktaş’a iyi para kazandırarak arda gbi Ahmet Can kaplan-ajax arda-r.madrid Kenan juve yunus emre konak brentford bertuğ rennes cok iyi jenerasyon

3 Beğeni

Semih Konusunda Acele edilmemeli bence.

2 Beğeni

Semih en az 2 yıl daha oynar Beşiktaşta astronomik bir teklif gelmezse tabi.

3 Beğeni

Dün 0-0 Berabere Kaldı Beşiktaş Adana Demirspor İle Rakip 10 Kişi kaldı.

2 Beğeni

Beşiktaş’tan flaş karar! O ismin sözleşmesi donduruldu

Beşiktaş’ta sakatlığı sebebiyle uzun süre sahalardan uzak kalacak Amir Hadziahmetovic’in sözleşmesi sezon sonuna kadar donduruldu.

Süper Lig devlerinden Beşiktaş’ta Amir Hadziahmetovic hakkında flaş karar alındı.

TRT Spor’un haberine göre; Süper Lig devlerinden Beşiktaş, Fatih Karagümrük ile oynanan lig maçında sakatlanan Amir Hadziahmetovic’in sözleşmesini sezon sonuna kadar dondurdu.

Bosna Hersekli futbolcunun sakatlığı sebebiyle en az 6 ay sahalardan uzak kalması bekleniyordu.

3 Beğeni

Beşiktaş, Sivasspor’a yenildi

Süper Lig’in 23. haftasında Beşiktaş, deplasmanda Sivasspor’a 1-0’lık skorla mağlup oldu.

28.01.2024 - 18:01

Süper Lig’in 23. hafta mücadelesinde Bülent Uygun’un ekibi Sivasspor ile Fernando Santos yönetimindeki Beşiktaş, hakem Ali Şansalan’ın düdük çaldığı maçta Yeni Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda karşı karşıya geldi.

Müsabaka ev sahibi Sivasspor’un 1-0’lık üstünlüğüyle sona erdi.

Sivasspor, ilk yarıyı önde bitirdi

Sivasspor 6. dakikada Rey Manaj’ın ayağından bulduğu golle öne geçti. Colley’den kaptığı topta Emrah’la paslaşarak şutunu çeken Manaj ağları buldu.

Beşiktaş ilk yarıyı isabetli şut çekemeden tamamladı. Soyunma odasına Sivasspor’un 1-0’lık üstünlüğüyle gidildi.

Beşiktaş golü bulamadı, Bülent Uygun kırmızı gördü

İkinci devreye baskılı başlayan siyah-beyazlılar aradığı golü bulamadı. Sivasspor maçı 1-0’la kazandı.

Sivasspor’da teknik direktör Bülent Uygun, 83. dakikada itirazlarının ardından ikinci sarıdan kırmızı kart gördü.

Beşiktaş, üç maçtır gol atamıyor ve galip gelemiyor

Ligde üç maçtır gol atamayan ve kazanamayan Beşiktaş 36 puanda kaldı. Evinde üst üste 2 beraberliğin ardından galibiyet sevinci yaşayan Sivasspor ise puanını 29’a yükseltti.

Fernando Santos’un öğrencileri haftaya Trabzonspor’la evinde derbi maçına çıkacak. Bülent Uygun’un takımı ise başkentte Ankaragücü ile kozlarını paylaşacak.

4 Beğeni