Forumda Yayınlanan Reklamlar - Google Adsene

Arkadaşlar merhaba bugun itibariyle Google Adsense reklam onayımız alınmıştır. Google sitemizi popüler olarak kabul edip onay vermiştir.Bu aralar siteler için onay almak zorlaştı.
1-2 gün içinde reklam yayını gözükür. Sunucu masraflarımızı cıkarsa yeter bu site için gerekli.

Reklamlarla ilgili her hangi bir sıkıntı problem oluşursa buradan iletişime geçebilirsiniz.

8 Beğeni

Gördüm hayırlı olsun ahmet inşallah maddi anlamda destek olur reklamlar ne kadar üye o kadar reklam demek zamanla dahada iyi olur düşüncesindeyim.

4 Beğeni

Hayırlı olsun.

Sitenin tanınırlığı ve hit açısından güzel bir gelişme.

Kullanıcılar umarım adı malum reklam engelleyici eklentiler kullanmaz.

1 Beğeni

Kullanıcılar umarım adı malum reklam engelleyici eklentiler kullanmaz.

Burdan duyuralım o zaman sayın üyeler lütfen reklam engelleyici vs kullanmayınız sitenin geleceği için ve mali anlamda bu reklamlara ihtiyaç var

2 Beğeni

Hayırlı olsun. Site için önemli bir gelişme.

2 Beğeni

Hayırlı olsun

2 Beğeni

Reklam bölmesi çıkmasına rağmen daha reklam göremedik google ne zaman göstermeye başlayacak acaba

Bende şuan bu konu üstünde hayıflanmaya başladım😂 anlamadım gitti adsense uzmanından destek istiyeceğim birazdan

İste tabi para kazanamıyoz de o kadar hitimiz var de :smile:

Açsınlar reklamları :smile:

Merak ettiğim bir kısım var. Reklamlar herkese açık mı olacak yoksa sadece üye olmayanlara mı?

Belirli bir zaman herkese daha sonra hit sayımız yukselirse gold üyeler hariç herkese YouTube pazarlama stratejisini de uygularız olmassa :dollar::smile:

Acayip acayip kuralları var ya sorma hiç bir dünya dokuman hazırladım onay için bide bir sürü şey istiyor bakalım 1 2 güne bellı olur

1 Beğeni

Acayip acayip kuralları var ya sorma

Google bu normal herşeyi nizami isterler adamlar tekel

En kısa zamanda çözüme kavuşur inşallah.

2 Beğeni

Aha ilk reklam Beymen den​:joy::joy:

2 Beğeni

Reklam gözükmedi bende. Çıkış yapıp terkrar girdim gözükmeye başladı.

Sesimiz duyuldu demek :grinning:

2 Beğeni

Bendeki ilk reklam :smile:

3 Beğeni

Hata bendeymiş her işi uzmanı biliyor işte :smile: forumda ayarlardaki bir seçenek yayınlamaya engel oluyormuş bir tick kaldırdım geldi :joy:

Güzel oldu ana sayfada iyi görünüyor reklamlar

1 Beğeni

Bol kazançlar getirir inşallah reklamlar sitemize.

1 Beğeni