Forumu Geliştirme Süreci Hakkında Değerlendirme

Arkadaşlar Herkese Merhaba:

Sitemiz Açılalı Daha 1 Hafta Oldu Şuan 50 ye Yakın Üye Kayıt oldu ve hızla uyeler gelmekte

Daha Yeni Açıldığımız İçin Biraz durgunluk varmış gibi hissedebilirsiniz bu gayet normal bir durum
çünkü GOOGLE da yeterlı aranma seviyesinde değiliz. Konu Ve içerikler bollaştıkca GOOGLE aratmalarından bir çok kişi sitemizden haberdar olucak ve böylelikle siteye güzel bir hareketlilik bilgi sohbet muhabbet hiti gelicek Bellirli bir konu seviyesine ulaşılınca gerekli reklamlar gerekli yerlerde yapılacak boylelıkle dahada aktif olucak sitemiz Unutmayınki şuan binanın temelini örüyoruz.

Sitede paylaşım yapan arkadaşlara bir kez daha teşekkür ediyorum gayretleri için ve diğer izleyici modunda olan arkadaşlarında bilgi ve arşivleri varsa sitemizde paylaşmalarını rica ediyorum.
Eski sitenin binlerce mesaj ve konusu vardı böyle olunca google uzerinden bir çok kişi çoğu konuya dahil oluyordu. bu seviyeyi yakalamak için bol bol bilgi kaynağı paylaşmamız lazım ve zamana ihtiyacımız var 6 ay sonun da tahminlerime gore sitemiz dahada aktifleşecek suan 1 haftalık değerlendırme yaptım gayet iyi teşşekkürler herkese BİLGİ PAYLAŞTIKCA GÜZEL VE FAYDALI…

6 Beğeni

Ben 4 - 5 günde bir Google arıyorumdum. En son oğlum kontrol etti ve site kurulmuş. Baktık daha ikinci günü sadece 2 kullanıcı vardı.

Wow Turkey hayırlı olsun.

4 Beğeni

Umarım en yakın zamanda eski sitenin gönderilerini de yüklersiniz.

1 Beğeni

merhaba aramıza hoş geldiniz malesef bu açılan sitenin wowturkey.com sahibiyle bir bağlantısı yok sıfırdan bir başlangıç yaptık site sahibi tamamen kapattı com uzantıyı

28 gun Site inşasına başlanılan süreç site açılışı Konuların girilmeye başlaması 10 gün
bu başarı 10 günlük bir süreç.

3 Beğeni

İnşallah çok kısa sürede eski Wow gibi aktif ve paylaşımın çok olduğu bir site olur.:+1:

3 Beğeni

inşallah hocam google da ilk sıradayız gören geliyor diğer başlattığımız konular çoğalınca google kayıt ettikçe başka üyelerin katılımı daha da hızlanacak daha çok bilgi arşivi sağlamış olucaz hep beraber

ana sayfaya eklediğim büyük arama çubuğu nasıl olmuş gerek varmı sizce ? sağ ust koşede küçük arama simgeside var aynı zamanda

ana sayfaya eklediğim büyük arama çubuğu nasıl olmuş gerek varmı sizce ? sağ ust koşede küçük arama simgeside var aynı zamanda

Biraz büyük az ufaltılırsa kalmasında yarar var yanlız şu mavi fonlu yazıyı artık ordan kaldırmak gerek forumu geliştir başlığında yada öneri istek bölümünü açanlar orda görse iyi olur anasayfada pek olmuyor özellikle telefondan girince kocaman hep karşımızda.

1 Beğeni

Konu başlığına tıklandığında ilk mesaj değilde son mesaja gelme olsa daha iyi olur. Not: bilgisayardan giriyorum

1 Beğeni

hocam suan böyle zaten konu ya tıklayınca en son kim mesaj yollamışsa o geliyor direkt :S tekrar bir test edermısın birden fazla konu için

@mustafag tek mesajlı konularda sanki ilk mesaj açılıyor gibi oluyor çok mesajlı konulara gir son mesajdan direk başlatıyor sorun yok o konuda

@wow_Admin @EfeBursa Bazı konularda ilk mesaj bazı konularda son mesaja geliyor, bir kaç deneme yaptım, sanırım bu kategori ile alakalı olabilir

yeni ve ilk defa cok yorum yazılmış konuya girerseniz ilk önce ilk sırayı gosterır sonra sureklı o konuya girdiğinizde en son konu gelir

Koyu temayı denedinizmi :grinning:

Ben denedim ama pek beğenmedim genelde koyu tema sevemem zaten :grinning:

1 Beğeni

Ben kullanmaya başladım, işyerinde her şeyi koyu tema kullanıyorum göz yorulmaması için, güzel oldu :pinched_fingers:

1 Beğeni

5 Beğeni