Kamil Koç Otobüs Firması

Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. Türkiye’nin ilk karayolu yolcu taşıma şirketi olarak 1926 yılından beri faaliyetlerine devam etmektedir.

Kurucusu Kâmil Koç’un müşteri memnuniyeti ve iş ahlâkı ilkeleri ışığında sektöründe lider ve öncü olmaya devam etmektedir.

Kâmil Koç, 2019 yılında Avrupa’nın en büyük şehirlerarası otobüs ağını kuran Flixbus’ın iş ortağı olmuştur.

Kâmil Koç, 2019 yılında Avrupa’nın en büyük şehirlerarası otobüs ağını kuran FlixBus’ın iş ortağı olmuştur. 2013 yılından beri 100 milyondan fazla yolcusuna hizmet veren FlixBus bugün 35 ülkede 2.500’den fazla güzergâhı birbirine bağlayarak herkes için çevreci ve akıllı seyahat imkanı sunmaktadır.

Kamil Koç, FlixBus iş ortaklığıyla sunduğu konforlu ve kaliteli seyahat deneyimine ek olarak, teknolojik hizmetlerini yeni bir seviyeye taşıyacak ve Türkiye’de 60 il ve 288 ilçede sunduğu seyahat noktasını iş ortağı ile birlikte Avrupa’nın 35 ülkesine kadar genişletecek.

Kamil Koç, kurum misyonu olarak her zaman yolcu memnuniyetini ön planda tutmakta ve sektöre hizmet standardı belirleme konusunda öncü olmaktadır. Türkiye’nin şehirlerarası yolcu taşımacılığına sayısız ilkler ve yenilikler kazandırmıştır. 1926’dan beri edindiği tecrübe ile günümüz yolcu ihtiyaçlarını doğru anlamakta ve yolcu memnuniyeti için personel ve donanım açısından yüksek bir hizmet kalitesi sunmaktadır.

Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. bugün Türkiye’nin en büyük 500 firması arasında yer almaktadır.

3 Beğeni

Erzurum otogarindan


3 Beğeni

2019 yılında bir dinlenme tesisinde çektiğim fotoğraf

5 Beğeni

Marmaris otogarında çektiğim bir fotoğraf

4 Beğeni

https://x.com/kamilkoccom/status/1779870799442108828

2 Beğeni

4 Beğeni