WowTurkey.Net Açıldı - Hoş Geldiniz

wowturkey

WowTurkey.Net’e Hoş Geldiniz

Sitemiz Bildiğiniz Üzere Kapanan WowTurkey…com’un Yerine Yeniden Yeni Nesil Başka Bir Forum Sistemiyle Kurulup Yayın Hayatına Başlamıştır. Daha Yenilikçi Ve Daha Detaylı Bir Site Oluşturulmuştur.

Amacımız Seviyeli Saygılı Bir Şekilde İnsanlara Yararlı Bilgiler Paylaşan Bir Forum Düzeni Oluşturmaktır. Bu Hususta En Büyük Destekçimiz Siz Değerli Üyelerimizsiniz.

Yöneticilerimiz Ve Siz Değerli Üyelerimiz İle Birlikte Sitemizi En Güzel Şekilde İnşa Etme Gayreti İçerisindeyiz. Şuan Güncel Olarak Konu Başlıkları Foruma Eklenmektedir.

Siz Değerli Yeni Ve Eski Wowturkey Üyelerimiz Yararlı Bilgilerinizle Foruma Konu Ekleme Hususunda Yardımlarınızı Beklemekteyiz. İyi Forumlar Dileriz.

Sistem Üzerinde Her Hangi Bir Hatayla Karşılaşırsanız Lütfen Site Yöneticilerimize Durumu Özel Mesaj Yoluyla Bildiriniz.
(Veya Wow Öneri İstek Şikayet Kategorisinden Konu Açarak Bildirebilirsiniz.)

İletişim Mail : iletisim@wowturkey.net

16 Beğeni

Yeni site hayırlı olsun.

6 Beğeni

Hayırlı olsun, çok sevindim. İnşallah değerli üyelerimiz geri döner.

5 Beğeni

@Abdullah @Fatihli03 Hoş Geldiniz Sitemiz Google da ilk sıraya yerleşmiş aratma yapıldıkca eski üyeler görecektir yavaş yavaş sitemizi yapılandırıyoruz gün geçtikçe daha iyi olacaktır siz değerli üyelerimiz sayesinde

1 Beğeni

umarız site eskisi gibi saçma sapan hatta seviyesiz siyasi tartışmalar sebebiyle o cu bu cu ya dönmez.Herkese adil davranılır diye ümit ediyorum.

8 Beğeni

Evet Kimle Konuşsam bundan müzdarip küsüp gidenlerin çoğu

Forum Kurallarını Şimdilik özet olarak madde madde yazdım daha da güncellenecek

Siyasi Parti ismi grup isimli Konular tamamen yasak bizim amacımız şehir ve ulaşım hakkında insanları bilgilendirme ve sohbettir. türkiye gündemi kategorisindede önemli haberler ve gelişmeler bahsedilecek ve konu onayından gecıcek her konu ve parti işine kayacak konular açılmayacak

tabiki ister istemez yollar oraya cıkıyor bazı konularda insanlar tabiki de eleştirilebilir ama hakeret etmeden uygun bir uslupla bunun önlemlerini hep beraber alıcağımızı düşünüyorum.

4 Beğeni

Herkese merhabalar. Hayırlı olsun yeni forum.

4 Beğeni

Merhaba Teşekkürler Hoş Geldiniz Aramıza İyi Forumlar…

Hayırlı olsun yeni site inşallah eskisi gibi olur

3 Beğeni

Hoş Geldiniz Aramıza Teşekkürler

Herkese merhaba.
Yeni site hayırlı olsun İNŞALLAH.

3 Beğeni

Hayırlı ve uğurlu olsun. Umarım kısa sürede buraya katılım artar. :pray:

1 Beğeni

Aramıza hoş geldiniz yavaş yavaş üyeler geliyor Google’dan gördükçe içerikler çoğalınca eminim etkileşim çok çok artıcak

1 Beğeni

Eski sitedeki fotoğrafların kopyası mevcut mu yoksa onlar sitenin kapatılması ile silinmiş mi oldu?

1 Beğeni

Malesef diğer siteden bağımsız açıldı burası kapanınca archive.org dan konulara varsa belki fotolara ulasabilirsiniz

Önceki sitenin sahibi ya da sahiplerine mi ait burası da yoksa oradaki üyelerden biri olarak mı kurdunuz?

Önceki sitenin sahibi veya denetçisi hiç biriyle bağlantısı yoktur tamamen kapanınca üyeler olarak olusturduk

1 Beğeni

Yeni site hayırlı uğurlu olsun inşallah

3 Beğeni

Hoş geldiniz aramıza

1 Beğeni