WowTurkey.Net Açıldı - Hoş Geldiniz

Merhabalar siteyi tekrar burc abi mı açtı ve eski arşivler olacakmı sitede bilirsiniz türkiyenin bütün arşivi buradaydı

7_2.png
WowTurkey.Net Açıldı - Hoş Geldiniz
Önceki sitenin sahibi veya denetçisi hiç biriyle bağlantısı yoktur tamamen kapanınca üyeler olarak olusturduk

• Beğen
Tepkiler: Meksika
hoş geldınız efebey aramıza ilk hedefimiz önceki siteyi bitiren siyaset baslıklarını tamamen siteden kaldırmaktı suan sadece konular üzere paylaşımlar yapılmaktadır elimizden geldiğince konuları giriyoruz ileride sitemiz dahada aktifleşecektir destekleriniz için teşekkür ederiz iyi forumlar

Hoş bulduk siteyi birlikte büyütürüz gayet güzel olmuş sadece şu yanıtladaki yazı yazmadan önce çıkan yazılar olmazsa iyi olur.

Son düzenleme:
onlar otomatik siliniyor anında tek tek silmenize gerek kalmadan bir harf yazar yazmaz anında gider

Ben mehmet. Eski sitede mehmeterden198 rumuzunu ile 2005 den beri üyeydim. Yeni site hayırlı olsun.

Siteye uygulamadan giriyorum ama sürekli uygulama kapanıyor. Yani farkında olmadan ben kapatıyormuşum. Bu gün defalarca başıma geldi. Uygulama kapanmadan önce çıkmak istediğinizden emin misiniz mesajı verse çok güzel olur. Artık alışacağız yeni uygulamaya

Konu görüntüleyen kullanıcılar