WowTurkey.Net Açıldı - Hoş Geldiniz

Selam ben wowcu kedi, burada yeniyim

4 Beğeni

Hoş geldiniz aramıza :wave:

1 Beğeni

Teşşekür ederim

1 Beğeni

Herkese merhaba bu sitede yeniyim hayırlı cumalar.

1 Beğeni

Hoş geldiniz aramıza

Merhabalar siteyi tekrar burc abi mı açtı ve eski arşivler olacakmı sitede bilirsiniz türkiyenin bütün arşivi buradaydı

1 Beğeni

Cok sukur yine acildiniz…2008 beri wowturkey uye dim…tekrar yibe nice yillar

3 Beğeni

Hoş geldiniz aramıza :wave:

Yeni site hayırlı olsun artık burdan paylaşımlara devam edeceğim bursa ve bursa ulaşımıyla ilgili fotoğraf ve haberler bursa başlıklarında olacak siyasetin olmadığı ve değerlerimizin korunduğu bir site olur inşallah hayırlı olsun.

Efe Elaldı.

4 Beğeni

hoş geldınız efebey aramıza ilk hedefimiz önceki siteyi bitiren siyaset baslıklarını tamamen siteden kaldırmaktı suan sadece konular üzere paylaşımlar yapılmaktadır elimizden geldiğince konuları giriyoruz ileride sitemiz dahada aktifleşecektir destekleriniz için teşekkür ederiz iyi forumlar

Hoş bulduk siteyi birlikte büyütürüz gayet güzel olmuş sadece şu yanıtladaki yazı yazmadan önce çıkan yazılar olmazsa iyi olur.

2 Beğeni

onlar otomatik siliniyor anında tek tek silmenize gerek kalmadan bir harf yazar yazmaz anında gider

Aynen siliniyor ama olmazsa daha iyi olur her seferinde sanki yazı varmış gibi hissettiriyor bir öneri sadece :slight_smile:

1 Beğeni

Yeni site hayırlı olsun. Eski sitede olduğu gibi burada da Gaziantep hakkında paylaşımlar yapacağım. Bu site umarım eski site gibi siyasi, ideolojik bir çöplüğe dönüşmez.

4 Beğeni

Hocam hoş geldiniz öncelikle siyaset başlıkları acmak tamamen yasak

1 Beğeni

Yeni site hayırlı olsun. Siyasetin yasak olmasına çok sevindim. umarım uzun yıllar arşiv niteliğinde kalan bir site olur.

4 Beğeni

Hoş Geldiniz Aramıza İyi Forumlar :wave:

Az önce gördüm siteye üye oldum inşallah daha da büyür site.

3 Beğeni

Hoş geldiniz aramıza hep beraber inşallah