Ankara - Bağlum, Kösrelik ve Çevresi

ihaleyi alan firma zaten enflasyon oranında fiyat farkı alır. Yeter ki yapsınlar şu yolu artık

Biraz önce belediyenin ihale birimi ile konuştum. Oradaki arkadaş ay sonunda başlamasını bekliyoruz dedi. Süreç normal seyrinde gidiyor dedi. İtiraz falan olmazsa ay sonunda başlar dedi. En azından tasarruf tedbirlerine takılmamış. Hakkımızda hayırlısı.

• Beğen
Tepkiler: pirufani
Yaklaşık maliyet ihale günü tekliflerle birlikte açıklanır. Önceden açıklanmaz.

İhaleden önce olmuş oluyor. Yani ihaleye girecek firma yaklaşık maliyeti duyuyor

Yaklaşık maliyet ihale günü tekliflerle birlikte açıklanır. Önceden açıklanmaz.

İhaleden önce olmuş oluyor. Yani ihaleye girecek firma yaklaşık maliyeti duyuyor
Açık ihalelerde yaklaşık maliyet ihaleye verilen tekliflerle birlikte açıklanır. İhale saatinden sonra teklif verilemez. Bu nedenle eğer dışarıya başka bir şekilde sızma olmamışsa, ihaleye fesat karıştıracak başka bir kanunsuz işlem olmadıysa firmalar İdarenin yaklaşık maliyetini bilmeden teklif verirler. Ancak kendileri de işin kendilerine ne kadara mal olacağı ile ilgili yaklaşık maliyet çalışması yapar üzerine kar koyar ve teklif verirler,

• 100
Tepkiler: T1234
Arkadaşlar 91438/18 de 310 metre arsamı satıyorum çözüm kolejinin hemen önünde düşünen olursa arayabilir 05442591993

Köprü çalışmasından dolayı pazar günü ivedik bölgesinde yol tek taraflı olarak trafiğe kapalı. gidiş geliş tek taraftan yapılacak

Çok ağır ilerliyor

Screenshot_20241014_125213.jpg

Screenshot_20241014_125225.jpg

Screenshot_20241014_125153.jpg

• Beğen
Tepkiler: Florit
Merhaba arkadaşlar 0312 5071000 numaralı telefondan dahili 1653 numaralı telefondan bilgi aldım. İhaleye 1 tane itiraz olmuş . İtiraza cvp yazmışlar haftaya sonuçlanacak diyor. İptal edilme durumu falan yok dedi. İnşaallah bu defa olacak. Selamlar

• Beğen
Tepkiler: Kara ve pirufani
Merhaba arkadaşlar 0312 5071000 numaralı telefondan dahili 1653 numaralı telefondan bilgi aldım. İhaleye 1 tane itiraz olmuş . İtiraza cvp yazmışlar haftaya sonuçlanacak diyor. İptal edilme durumu falan yok dedi. İnşaallah bu defa olacak. Selamlar
İnşallah artık olumlu sonuçlanırda başlarlar artık

Belediyeyle yol ihalesi için görüştüm. Şuan karar aşamasında 10 15 gün içinde belli olur dediler. Direkt numarası 0312 507 20 31

ABB Dikimevi-Natoyolu Raylı Sistem Uzatma Hattının İnşaat ve Elektromekanik İşinin Kontrollük, Danışmanlık ve Mühendislik Hizmeti İhalesini Sonuçlandırdı.
İhaleyi 4. en iyi teklifi veren firma kazandı.

Screenshot_20241022_093410.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Konu görüntüleyen kullanıcılar