Ankara - Bağlum, Kösrelik ve Çevresi

Davada iptal kararı verilmiş. Şu anda Keçiören belediyesi temyize gidip gitmeme kararını verecek. Giderse süreç uzayacak. Temyizde de büyük ihtimalle iptal kararı onaylanacak. Daha önceki davada öyle olmuştu. İtirazlar göz önüne alınarak acilen yeni plan yapılması daha iyi olacaktır diye düşünuyorum.

• Beğen
Tepkiler: Ali_Adana ve aydin
En azından buda güzel gelişme sayılır. Mesut Özarslanla görüşüp yeniden imar planı yapılmasını ikna etmek gerekir

• Beğen
Tepkiler: Ali_Adana
arkadaşlar, ilk önce çabalarınıza bize güzel bilgiler verdiğiniz için hepinize tşkr.ederim.ben 76 yaşındayım nerdeyse 40 yıldır burda temiz bir imar planı için bekliyorum.hep iptal hep iptal cünkü belediye ye gelen yöneticiler hep nasıl birşey çıkarırım diye imar planlarıyla oynadılar.planların yapılmasını plancılar bırakmadılar kafalarına göre imar planı çizdirdiler.eski bir etimesgut ilçe bakanı yardımcısı olarak Mesut bey in bu işi en kısa zamanda çözeciğine inanıyorum.

Bu imar planı ilk eylül 2022de mecliste görüşülmeye başladı 2024de yeni bitti itirazlar falan uzun süreç yani kolay değil. Hem keçiören hem büyükşehirde askıya çıkıyor sonra itirazlar falan hepsi mecliste görüşülüp karara bağlaniyor. Uzun süreç yani 2 yılı buluyor

• Beğen
Yanlış biliyorsun zıt olucak durum yok. Vatandaşlar itiraz etti bu yüzden uzadı. Yoksa keçiören belediye meclis ve büyükşehir belediye meclis çoğunluğu akpdeydi

• Beğen
30 yıldır imarlı Dedeardı yani 1 Etap artık yeni başkanla yeni gözde mekan haline gelir diye umut ediyorum…Artık mimarlar ve şehir plancıları odası da iptal ettirmeye uğraşmaz…
Büyükşehir Keçiören birlikte güzel işler çıkarır diye umudum var …Yaza bilemedin sonbahar da bir hareket olur diye düşünüyorum

Son düzenleme:
Mesut başkan sürekli geziyor kimsenin de ssözünü dinlemezlik etmiyor …Cuma günü Bademlik camiinde namaz kıldı…Davet edildi okula girdi…Öğretmenleri dinledi…Gecen hafta Ufuktepe son durakta boşltılan binaların derdini dinledi …Bir yerde denk gelirse söylemek ya da randevu alıp durumu anlatmak gerekir…

• Beğen
Haci kadin vadisinin girisi baglum dan olacak diye haberlwr var .bu projenin baglum dede ardi na etkisi olurmu .twetterdan mesut baskan resim atmis direk baglum tarafida gözüküyor. Baglum deresine de galiba projesi var secimden once konusmalarinda geçiyor. Neden bilmiyorum ama bu adamlar dan umutluyum .20 senemizi caldi digerleri

Pursaklar Bağlum a bağlı bir mahalle iken şimdi Bağlum mh pursaklar ilçe oldu . Ayni zamanda pursaklara ait baglum sınırına kadar yapilari var. Buraya gelince bıçak sırtı gibi kesiliyor. Hizmet yok değeri yok. Eski yönetimler hep ihmal etti.Însallah yeni yönetim bu mağduriyeti giderir.

Konu görüntüleyen kullanıcılar

• Kara