Ankara - Bağlum, Kösrelik ve Çevresi

Keçiören belediye başkan yardımcılarından ikisi halkın taleplerini dinliyorlar. X!de paylaşılmış. başkan olmayabilir ama yardımcılarıyla görüşüp derdimizi anlatabiliriz.

• Beğen
Tepkiler: Ali_Adana ve Kaya1
Keçiören belediyesi özel kalemi aradım. Başkan yardımcılarının halkla tekrar görüşme günlerinin henüz belli olmadığını, 29 Nisan pazartesi günü aramamı o tarihte bilgi verebileceklerini söylediler.

• Beğen
Tepkiler: Ali_Adana ve aydin
Bugün Konya tarafından Ankara girişine baktım. Sinbaş ve çevresi 40 -50 katlı binalarla dolu. Mamak tarafı çöplüğün üstü aynı şekilde gökdelenlerle dolu. Bayındır barajının çevresi dolmuş. Eskişehir yolu Temelliye dayandı. Yenikent te boş yer kalmadı. Yanı basımızda Pursaklar, Saray aldı başını gitti.
Biz hala yolumuzun asfaltlanmasını bekliyoruz. Şehir plancıları odasının insafa gelmesini bekliyoruz. Millet bahçesi 4. kez iptal oldu. Bağlum makûs talihini bir türlü kıramıyor. Umarım yol ihalesi de halkı kandırmak için değildir. İhale yapıldıktan sonra sudan bir bahane ile iptal edilmez umarım.
Uzun süreli bekleyiş ümidimizi kırdı biraz.

• Beğen
En azından 2 kat olayı biter yeni planda eski planda 3000 metrekare villa imarı vermiş saray yapılacak anlamadım ki villalık yapacaksan 250 metrekare olarak yapta millet evini yapsın 30 tane ortak ne yapacak üstüne birde enerji nakil hattı direkleri ile doldurmuşlar ya direkleri kaldırın yada planı iptal edin 28000 wolt elektrik var. Neyse inşallah sorun olmazda asfalt bari atılır.Birde imar planlarında ada parsel girildiğinde kaç ortak var vede kimlere ait bilgisi yazılsa iyi olur en azından kim nereden ne almış herkes bilirdi.

Son düzenleme:
O asfalt Pursaklar devlet hastanesi nin önünden baslayip 2 km ilerledi sadece… bu daha ileride saray’in da arkasinda 50 metrelik yolun havaalanına yaklaşan ucunda asfalt görünüyor … görüntüleri güncellemisler 04.04. 2024 olmus

• Beğen
Tepkiler: Ali_Adana
Saray’daki Meydan AVM önü havaalanı yolu ile birleşen nokta dan Pursaklar Devlet hastanesine doğru yol genişletme çalışması var. Devlet hastanesinden Bağlum’a doğru da 2km kadar 4 şerit asfaltlı. Devlet hastanesi önündeki bariyerler kaldırılmadı. 15 Mayıs’ı bekleyip yol asfalt ihalesinin akıbetine bakacağız.

• Beğen
Tepkiler: Ali_Adana
Yıllardır ümidimizi yol ve imar çalışmalarına bağladık. Bekleyip göreceğiz. Ben bir müddet şehir dışındayım döndüğümde halk gününde belediyeye gideceğim.

• Beğen

Konu görüntüleyen kullanıcılar