Bugün Hangi İETT Hattında Hangi Otobüs Vardı?

129T deme işte bana ahh ahh. Lise dönemlerim hep o otobüsle geçti. Beşiktaş/Taksim’le Anadolu yakasını Bostancı’yı Bulgurlu’yu vs. bağlayan enteresan bir hat. Varlığı inanılmaz hoşuma gidiyor. Keşke böyle hatlar artsa. Köprü manzaralı yolculuklar Avrupa Anadolu yakaları tek vasıta olsa…

• Beğen
Tepkiler: sezgin_ist
??? Nasıl yani hiç Şahinkaya Citaro’su çalışmıyor mu bu hatta??? Eskiden hep Şahinkaya Citaro G’leri çalışırdı 2020’lerde.

• Beğen
Tepkiler: Yasin190754
Şahinkaya Garajı’nda kış tarifesi değişiklikleri.
Aylar sonra 121A ve 121BS körüklü otobüs gördü.
M2567 ve M2579 Mercedes Citaro G
121A Beykoz-Mecidiyeköy hattında

M2593 Mercedes Citaro G
121BS Sultaniye/Soğuksu Mahallesi-Mecidiyeköy hattında.

*Geçen seneye göre 121A hattında çalışan 3 körüklü otobüs 2’ye düşmüş, 121BS hattında çalışan 3 körüklü otobüs 1’e düşmüş.

*15 Beykoz-Üsküdar hattındaki 6-7 Citaro G, 0’a düşmüş. Sadece ÖHO çalışıyor artık.

Son düzenleme:
33 numarada hem Akia hem de Karsan var. K1087, K1109, K1114 kapı numaralı araçları vermişler.

Karsanları özlemedim desem yalan söylemiş olurum ama bu hattı içi dar olan iki modele birden mahkum etmeleri bir haksızlık oldu. Otokar’ı geçtim eski Procityler bile verilebilirdi. :confused:

Son düzenleme:
Hahahahah doğru o açıdan düşünememiştim. Ama sadece Anadolu Garajı Citaro’larının çalışmasının bir kötü yönü var. Sabah en erken sefer Kavacık’tan değil Kozyatağı’ndan başlıyor. Kavacık’tan Kozyatağı’na gidenler için en erken sefer 7.30. Bu rezillikten başka bir şey değil. 2020 Ocak Şubat aylarında pandeminin p’si yokken Kavacık’tan ilk sefer 5.50 demiydi 6.00 damıydı neydi. Nereden nereye.

Konu görüntüleyen kullanıcılar