Burulaş - Bursa Ulaşım ve Toplu Taşım İşletmeciliğinden Haberler

Ben bunları onların üstüne yenilerini aldılar diye zannediyordum. Bu akıllılar yeni mi tören yapıyor hey Allah’ım madem araçlar zaten çalışıyor neyse ya…

Benim gözüm halen Kobra Otokar veya Mercedeste. Umarım bunlardan 2 yıl içerisinde 150 200 tane alırlar. Sultan serisi dışında.

Bursalılara Müjde: 10 Otobüs Daha Hizmete Girecek!​

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım işletmesi Bursa Ulaşım Toplu Taşıma İşletmeciliği (BURULAŞ), araç filosuna 10 otobüs daha kattı.​

Bursa’da toplu taşımaya yönelik yatırımlar sürüyor.

Kent ulaşımının kalitesini arttırmak için yatırımlarına devam eden Bursa Büyükşehir Belediyesi, BURULAŞ’ın araç filosuna 10 adet otobüs daha kattı.

Otobüsler yarın BURULAŞ Merkez Binası’nda saat 11.00’da Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in katılımıyla düzenlenecek törenle hizmete alınacak.

Kaynak: Bursa Hakimiyet

Ekli dosyalar

• bursalilara-mujde-10-otobus-daha-hizmete-girecek-1723030058-19_large.jpeg
    bursalilara-mujde-10-otobus-daha-hizmete-girecek-1723030058-19_large.jpeg
    298.5 KB · Görüntüleme: 0
Son düzenleme:
Benim de aynı şekilde B*C leri bir türlü sevemedim. Kobraların kalitesi teneke temsa ve bmc den kat be kat iyi. ama bizdeki şoförler ve zimmetsiz sistem anasını ağlatıyor araçların.

birde kırmızı bmcleri görünce korktum yine mi bmc alındı diye.

Şehreküstü BursaKart Ofisi Çalışma Saatlerimiz Uzatıldı

Şehreküstü BursaKart ofisimizde, okulların açılması sebebiyle oluşan yoğunluktan dolayı çalışma saatlerimizi uzattık. Eylül ayı sonuna kadar hafta içi 07:30 – 20:30 saatleri arasında, Cumartesi ve Pazar günleri ise 10:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet verecektir.
Kaynak:

• Beğen
Tepkiler: Rafet ve Emirhan

Konu görüntüleyen kullanıcılar