Galatasaray🟨🟥

1000045101

🟠🔴

Galatasaray, Victor Osimhen transferini duyurdu​

Galatasaray, İtalya Serie A ekibi Napoli’nin Nijeryalı santrforu Victor Osimhen’in geçici transferi konusunda anlaşmaya varıldığını duyurdu.​

image

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, “Profesyonel futbolcu Victor James Osimhen ve kulübü Napoli ile oyuncunun bedelsiz geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Futbolcuya, 2024-2025 sezonu için net 6.000.000 avro sezonluk ücret ödenecektir.” denildi.

Osimhen, geçen sezon İtalyan ekibi Napoli ile çıktığı 32 maçta 17 gol kaydetti.

Victor Osimhen’den taraftara mesaj: Sizi stadyumda görmek için sabırsızlanıyorum

Öte yandan, sarı-kırmızılı kulübün sosyal medya hesabından paylaştığı videoda, RAMS Park’tan taraftara mesaj gönderen Osimhen, “Merhaba Galatasaray taraftarı. Victor Osimhen burada. Burada olduğum için çok mutluyum. Sizi stadyumda görmek için sabırsızlanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Anadolu Ajansı

Galatasaray, Sergio Oliveira ile yollarını ayırdı​

image

Galatasaray, 32 yaşındaki Portekizli orta saha oyuncusu Sergio Oliveira ile yollarını ayırdı.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, “Profesyonel futbolcumuz Sergio Miguel Relvas de Oliveira ile şirketimiz arasındaki sözleşme karşılıklı olarak sona erdirilmiştir.” denildi.

Sergio Oliveira, Olympiakos ile anlaştı​

Galatasaray ile yollarını ayıran 32 yaşındaki Portekizli orta saha oyuncusu Sergio Oliveira, Yunan ekibi Olympiakos ile sözleşme imzaladı.

Yunan kulübünden yapılan açıklamada, Portekizli oyuncunun Olympiakos ile sözleşme imzaladığı, “Olympiakos aliesine hoş geldin” ifadesiyle duyuruldu.

Anadolu Ajansı

Avrupa için kanatlarda sıkıntı yaşar. Orta sahada yük Torreira’nın omzunda. Onun da ofansif yönü zayıf. Jakobs kafa olarak kendini verirse iş yapar. Sara kapalı kutu. Felipe tarzı var. Şut çekmiş değil.
Screenshot_20240905_110324

Son düzenleme:
Kopenhag maçında tribündeydim. Taçları Jelert kullanıyordu. Bit kadar adam bizimkilerden hızlıydı, her topa ayak sokuyordu. Yakından da gördük. Boy 1.78 yazıyor çok şaşırdım. 1.70 anca görünüyor. Kilo desen tüy siklet. 60 kilo var yok. Jelert yine boy pos aynı. Ama çok güçsüz kalmış. İlk 11 oynayacağını sanmıyorum. Rakipler ile mücadele etmesi imkansız.

Sevilla döneminden Jesus Navas’tan bile ufak duruyor

Son düzenleme:

Konu görüntüleyen kullanıcılar