İETT Hatlarında Yaşanan İlave, Güzergah Değişikliği ve İptal Haberleri

Kış tarifeleri geldi Şile’nin ulaşımı yine berbat hale geldi. Şile’nin bir köyünde oturuyorum ismini vermek istemiyorum civar köylerle birlikte resmi nüfusu 3603 fakat rahat 4000 kişiden fazla insan yaşıyordur. Otobüs kuyruğundayken köydeki bazı insanlarla konuştum. Topluca imza verdiklerini ama belediyenin bunu dikkate almadığını, kışın bu bölgede insan yaşamadığını iddia ederek talebi direkt reddettiğini söylediler. Otobüs seferlerini arttırmaları için şikayet etmenin farklı bir yöntemi yok mu?

Büyükşehirin veya iettnin önünde dövizlerle eylem yapmak veya oturma vs. Ama barışçıl şekilde tabiki.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Tam35 ve Beykozlu
49G Hattı son zamanlarda 1,5 saatte bir veya 1 saat 45 dakika da bir olarak sefer yapıyor bu akıl tutulması biliyor musunuz. Üstelik bu da yetmezmiş gibi dün şoför 10 dakika geç çıktı ben takip ettim. Bu zulümdür. Ne yapmak nereye varmak nereye ulaşmak istiyor anlamıyorum bu İETT’yi.

Gelen geçen şoförle kavga ediyor. Yolcu haklı mı haklı. Ama şoförün burda yapacağı ne var belki garaj amirine halkın talebini iletebilir diye düşünüyorum onun haricinde de halk beyaz masa üzerinden taleplerini iletebilir ama 2 haftadır beyaz masa sitesine girilmiyor, galiba çözüm merkezi olarak değiştirildi ama yine açılmıyor site. İstanbul senin uygulamasını indirdim ordan yazıyım dedim yok olmuyor direkt olarak aramaya yönlendiriyor. Herkes herşeyi konuşmak zorunda değil belki ben yazmayı seviyorum. Neden kaldırırlarda aramaya zorlarlar anlamak güç.

• Beğen
Tepkiler: Beykozlu ve eren62
49GB’de aynı pasif gibi ölü gibi. İETT yanlış yapıyor.

Ayrıca dün 49G’de orta yaşlı birisi bağırarak beddua etti otobüs hatlarını bu noktaya getirenlere.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Beykozlu ve eren62
252 kalkarsa İETT İstanbul yolcularını resmen mahvedecek bilmem haberleri var mı? Kartal’dan Şişli’ye sadece 1,5 saatte gidebileceğiniz başka bir alternatif yok. Hadi 252’yi kaldıracaksın, neden 251’i, 41AT’yi, 77’yi, 30A’yı, 30M’yi ve 500T’yi kaldırmıyor? Sebep kapasite mi? Hayır arkadaş, seferleri sıklaşırsa 252’nin yolcusu da artar görürsünüz. Çünkü Minibüs Yolu üstünden Avrupa Yakası’na en kolay geçiş 252’dir, Üsküdar - Maltepe tramvayı açılsabile. Daha iyisini bulamazsınız.

• Beğen
Tepkiler: Tam35 ve Beykozlu
Bunlar kafayı yemiş kafayı 49GB’nin seferlerini baya bi seyrekleştirmişler.

5 ten 9 a kadar seferi var sonra 16 da var ve 17 de var şu seyrekliğe bakar mısınız üstelik birde 17 de bitiyor. Söyleyin bana burası köy mü yoksa planlayıcılar mı köylü.

Bune ya o hattı kapat bu hattı kapat ne istiyorsunuz kardeşim siz derdiniz ne.

15 ve 15T hatlarında sadece bir adet İETT aracı seferi var. O da Cumartesi günü 21.06 kalkışlı araç. O da 15E garaja boş dönmesin diye yapılıyor yıllardır.

• Beğen
Tepkiler: Beykozlu
Garaj güzergah üzerindeyse yani o seferi de yapıp öyle garaja gitsin diye demek ki.

Yani zaten o otobüs buraya gelecek bari tabelası İETT GARAJINA GİDER değilde 15E olarak yazsın insanlar binsin diye olabilir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Beykozlu

Konu görüntüleyen kullanıcılar