İETT ÖHO'da Değişen Otobüsler

Bu araçların üreticisi mercedesle çalışmışlığı olan bir firmaymış. İbb meclis toplantısında söylenmişti.
Onu bilmiyorum da, Kobra ve Akia conecto ile neredeyse aynı yürüyen aksam kullanıyor, hatta citaro ile de benzer yürüyen kullanıyor olabilir.
Hatta Almanya'daki bazı işletmeciler Citaro ile aynı(Mercedes) altyapısı olduğu için Citaro yerine Kobra alıyorlarmış. Tabiki bizimki gibi boş paket değiller.

• Beğen
Tepkiler: Autobus
Aynı motor var zaten. Eğer Cummins kullansaydı daha ilk seneden titremeler başlayabilirdi. Öhoda kullanan araçlardan biliyorum.
Bursa'daki 2. Nesil kobralar (geneli 2015 ya da 2016 model 2016 trafiğe çıkışlılar) da gram ttitreme bile yok nerdeyse. 21 BMC den sonra binince hangisi yeni araba diye tereddüt ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: Tam35
Bursa'daki 2. Nesil kobralar (geneli 2015 ya da 2016 model 2016 trafiğe çıkışlılar) da gram ttitreme bile yok nerdeyse. 21 BMC den sonra binince hangisi yeni araba diye tereddüt ediyorum.
BMC’lerde nedense kronik titreme sorunu var her türlü modelinde geçerli 2024 model Procity TR’de bile hafif titreme var B-079’a binmiştim biraz titriyordu araç. Araçların ses yalıtımından mı kaynaklı başka birşeyden mi bilmiyorum.

BMC’lerde nedense kronik titreme sorunu var her türlü modelinde geçerli 2024 model Procity TR’de bile hafif titreme var B-079’a binmiştim biraz titriyordu araç. Araçların ses yalıtımından mı kaynaklı başka birşeyden mi bilmiyorum.
Asıl titreme sorunu "TEMSA." 'larda var.😬😬😬😡😡😡

Son düzenleme:
Kaliteyi yükseltmeyen bi bmc kaldı zaten. o da ya çok ucuz diye ya da siyasi sebeplerden dolayı satıyor sadece.

Temsa Avenuelerin eski kasalarında vardı zaten böyle bir sorun ama Plus modellerinde en son çok duymamıştım. Çok fazla olmadığı için denk gelmiyor binmeyeli uzun zaman oldu.
Temsa plus kasasında çoğu sorunu çözdü.
Bildiğim kadarıyla şuanda hararet sorunu varmış. Ama adana ve Urfa'da kullanıldığını gördüm.

Ama trimlerin her çukurda ses çıkartma sorunu devam etmekte.

B-1796 2018 model BMC Procity TR ile aracını değiştirmiştir.
Eski Aracı : BMC Procity
Plaka : 34 MFK 450

Son düzenleme:

Konu görüntüleyen kullanıcılar