İETT Otobüslerinin Bağlı Olduğu Garajlar Hatlara Göre Dağılımları Ve Garaj Değişiklikleri

Hangi garajda kaç adet olduğunu da yazabilirseniz daha iyi olur. Teşekkürler.

Çünkü listeyi siz hazırladığınız için rakamları benim yazmam doğru olmaz diye düşünüyorum.

En sonuna da toplam rakamı yazabilirseniz daha makbule geçer.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Beykozlu ve Tam35
M2042 yıllar önce bilim otobüsü yapıldı. Öğrendiğim kadarıyla araç Edirnekapı Garajı’ndaymış.

Elektrikliye çevrilen M2234 de E1000 kodunu aldı ve 28T’de sabit olarak çalışıyor.

Son düzenleme:
K1514 Dün 336 hattında full paketti. Aksaray’da yolcu almak için durağa yanaştı şoför insanları almayıp yani kapıyı kapatıp gitmeye çalışınca ön kapıya sert şekilde vurdular dedilerki ya en arka boş bunlar ilerlemiyor bari sen arka kapıyı aç dediler şoförde 2 dakikanın sonunda açtı ve binip gittiler ama yolcu kaldı mı otobüse binemeyen evet kaldı. Tam CapaCity çalışacak hatlardan biri bence ayıca belki de Kent XL.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Beykozlu ve Tam35
Capacityleri 17 senede bir kere normal hatlara vermediler. 17 senede vermedilerse şimdi veya ilerde vermeleri çok zor. Kent XL’ler belki verilebilir ama 18 metre sınırının kaldırılması lazım.

Şahinkaya Garajının eski körüklüsü bu. Hâlâ klima kapakları sallanıyor ve kliması gürültülü çalışıyor mu K1514’ün?

• Beğen
Tepkiler: Tam35
Arkadaşlar selamlar şuan bi durum daha var iett iki garajında ihalesini iptal etti bu garajlarda Sarıgazi ve Sultangazi garajlarıdır bi bakmışız yine otokar kentler değiş tokuş yapabilirler

İptal Nedeni Avrupa ile Anadolu yakasında, İstanbul halkının toplu taşıma hizmetine sunulacak 20 yeni toplu ulaşım hattı ve 16 adet hatta yapılacak otobüs artışı ihtiyacı olarak aynı zamanda tasarruf tedbirlerinin hayata geçirilmesi ile iptal edilecek olan servis araçlarının yolcu yükününün toplu taşımaya kayması neticesinde yolculuk talebi artacağından; ihale kapsamı otobüslerin yapacağı kilometrelerin arttırılması, servise verilecek otobüs oranlarının yükseltilmesi, Avrupa ve Anadolu yakalarındaki Garajlar arası otobüs transferine imkan sağlanacak şekilde düzenleme yapılması ve ihtiyaç üzerine teknik şartnamede yapılması gereken değişiklikler nedeniyle ihalenin iptal edilmesi uygun görülmüştür.

Arkadaşlar selamlar şuan bi durum daha var iett iki garajında ihalesini iptal etti bu garajlarda Sarıgazi ve Sultangazi garajlarıdır bi bakmışız yine otokar kentler değiş tokuş yapabilirler

İptal Nedeni Avrupa ile Anadolu yakasında, İstanbul halkının toplu taşıma hizmetine sunulacak 20 yeni toplu ulaşım hattı ve 16 adet hatta yapılacak otobüs artışı ihtiyacı olarak aynı zamanda tasarruf tedbirlerinin hayata geçirilmesi ile iptal edilecek olan servis araçlarının yolcu yükününün toplu taşımaya kayması neticesinde yolculuk talebi artacağından; ihale kapsamı otobüslerin yapacağı kilometrelerin arttırılması, servise verilecek otobüs oranlarının yükseltilmesi, Avrupa ve Anadolu yakalarındaki Garajlar arası otobüs transferine imkan sağlanacak şekilde düzenleme yapılması ve ihtiyaç üzerine teknik şartnamede yapılması gereken değişiklikler nedeniyle ihalenin iptal edilmesi uygun görülmüştür.
Selim hoş geldin siteye. Bu 16 adet hatlar hangileri bilgin var mı? Ben Sarıgazi’ye de Otokar transferi bekliyordum bir süredir buraya transfer olacak mı? Malum Sarıgazi’deki haberler senden sorulur.

Ben Yunus’un bu transferlerden etkileneceğini düşünmüyorum 10 araç zaten ekstra gelmişti şimdi mevcut sayı yine 230 küsürlere düştü bu garajda.

Son düzenleme:

Konu görüntüleyen kullanıcılar