İETT'nin Mercedes Citaro Otobüsleri

Şahinkaya’da 1-2 tane körüklü Citaro’da voith takılı evet ama tam kapı kodu aklımda değil. Bizzat kendim seyahat ettim de duydum. Belki eski gönderilerimden ulaşabilirsiniz. Kapı koduyla beraber yazmıştım hangi araçta olduğunu.

Selamlar iyi forumlar , bu giden 10 mercedes benz citaro otobüsün kodlarını bilen ya da tahmin edenleriniz varmı ? Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Beykozlu
M2561 kapı numaralı körüklü citaronun Wifi sorununun gideridiği mesajı geldi. Yapılsın diye başvuruda bulunmuştum. Umarım tüm otobüslerde bu sorun düzeltilir. Zira tek tek yazmaya artık üşenmiştim ve tüm otobüslerde bu sorun giderilsin, kontroller sağlansın diye başvuruda da bulunmuştum😅

Son düzenleme:
Bence onunda bir etkisi vardır diye düşünüyorum yani o kablolardır, ee varsa belki modem cihazıdır, tesisat mesisat derken hasar görmüşse elden geçirmişlerse falan yani bilemiyorum açıkçası. Ama bildiğim tek şey normal birçok otobüste de wifi yok yada varsa da bağlanıyor diyor takılıyor kalıyor yani bağlanıyor gibi yapıyor ama bağlanmıyor ve bu üzücü. Çünkü hepsi de kaliteli güzel otobüsler yani otokar olsun mercedes olsun öyle işte

Son düzenleme:
IETT_PLAJLARA_SEFER_6_a7b6b38d39

Alıntı: İBB

Sizce M2561’e yeni körük mü yapılmıştır ve yapılsa bile bu körük citaro körüğü müdür conecto körüğü müdür.

• Beğen
Tepkiler: Tam35
M2502 Dün 49GB hattındaydı ama nedense motoru ölü gibi geldi yani bilemedim. Ayrıca ilginç olan birşey ise en arka kapısı yok mu olduğu gibi sıfır gibiydi ya bir tane mi çizik olmaz demirden bir tane mi eksik olmaz veya boyası yıpranmamış olmaz. Nazar değmesin diyelim bari ama kesin bence o kapı bölümünü yenilemişler yoksa mümkünatı yok diye düşünüyorum böylesine temiz ve kusursuz olmasının. Tabi duracak lambası bitikti o ayrı.

Son düzenleme:
Çok rantabl değil ki. Kullanım ömrü dolmuş / dolmaya yaklaşmış araca ne yaparsan yap yine de maliyet yükselir, arıza devam eder. İsterse sıfır motor şanzıman diferansiyel atardı ama diğer arızalar durmayacağı için yine işe yaramaz.

Konu görüntüleyen kullanıcılar