Türkiye Genelindeki Araç Plakalarının Gelişimi

görüntü

• Beğen
Tepkiler: Emir ve Meksika
Güven hocam merhabalar. Uzun süredir tüm plakalarla ilgili gelişmeleri takip ediyorum. Kayseri özelinde soru sormak istiyorum. Kayseri’de ki taşıt sayısı göz önüne alındığında sıralama olarak 16.sırada Türkiye’de. Ancak plaka sıralamasında 20. sırada geliyor. Kendisinden çok daha düşük taşıt sayısındaki iller kendisine yakın gelmektedir. Bu sadece el değiştiren taşıt sayısıyla mı ilgili yoksa özel plakaların atlanması gibi durumlar mı etkilemektedir?

Teşekkür ederim yanıtınız için.

Güven hocam merhabalar. Uzun süredir tüm plakalarla ilgili gelişmeleri takip ediyorum. Kayseri özelinde soru sormak istiyorum. Kayseri’de ki taşıt sayısı göz önüne alındığında sıralama olarak 16.sırada Türkiye’de. Ancak plaka sıralamasında 20. sırada geliyor. Kendisinden çok daha düşük taşıt sayısındaki iller kendisine yakın gelmektedir. Bu sadece el değiştiren taşıt sayısıyla mı ilgili yoksa özel plakaların atlanması gibi durumlar mı etkilemektedir?
Teşekkür ederim yanıtınız için.
Özel plaka yada çıkma plaka tercihlerinin çok olması hızlı ilerleyip 3+3 de belli seviyeye gelmeyi etkileyebilir.Kayseri uzun süre günlük 140-150 bandında giderken önündeki Sakarya hariç diğer iller 200 den aşağı düşmüyordu.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Meksika
Güven hocam özür dileyerek bir şey sormak istiyorum güncel plaka listesi ileriden mı gidiyor çünkü 19 AFB 509 demişsiniz ama ben bugün araç aldım plakası 182 olarak çıktı bir sorun var galiba hocam orada

Son düzenleme:
Güven hocam özür dileyerek bir şey sormak istiyorum güncel plaka listesi ileriden mı gidiyor çünkü 19 AFB 509 demişsiniz ama ben bugün araç aldım plakası 182 olarak çıktı bir sorun var galiba hocam orada
Sizin plaka pazartesi günü tescillenmiş,bugün teslim edilmiş.Yada bu hafta 182 boştu,bugün o boşluğu verdiler. Pazartesi’den beri ger gün 100 üzeri artarak bugün 500 lere ulaştı.Artış listesinde sıkıntı yok.

Son düzenleme:
Bir önceki özel plakada Kahramanmaraş yoktu. 1 özel plaka alınmış. Denizli’de halen özel plaka yok. Bakalım 2024’te alınacak mı?

• Beğen
Tepkiler: HasanTürk
Güven Hocam İstanbul’da J serisi neden atlandı acaba
JAA Jandarma plakası olduğu için atlandı
“Bir önceki özel plakada Kahramanmaraş yoktu. 1 özel plaka alınmış. Denizli’de halen özel plaka yok.” denmiş.Denizli’de 142 adet ,Kahramanmaraş’ta 107 adet özel plaka var
20

Adsız

15 Temmuz dolayısıyla bugün noterler kapalı olduğundan bayiler çoğunlukla motosiklet plakası verdiler.
06 ENF 449->700 +251 atladı.06 ENF 701-989 +289 * 06 ENG Engin serisi atlandı * 06 ENH 012-307 +296 =+585
1

Son düzenleme:
Peki bu yayınladığınız listedeki son plakaya kadar verilen plakalar mı oluyor?

Son düzenleme:

Konu görüntüleyen kullanıcılar