WowTurkey.Net Açıldı - Hoş Geldiniz

İlk yıllarda büyük bir sevgiyle, son yıllarda ise nefret ederek takip etmiştim. Her türlü adaletsizlik, siyaset, rezillik havalarda uçuşuyor ama alternatif bir yer de bulunmuyordu. 20 yıllık arşiv bile bir süre sonra umurumda olmadı maalesef oradaki bazı sorunlular yüzünden, gel gelelim ulaşımla ilgili başka bilgi kaynağı da olmadığından sabrettik yıllarca.

Özellikle ulaşım anlamında güzel başlıklar ve paylaşımlar ümit ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Eski sitedeki arşivden de iyisine sahip olmanızı ve hiçbir zaman siyasete bulaşmamanızı, adaletsizlik yapmamanızı diliyorum.

Eski sitedeki gibi ayrımcılık olmaz inşallah eski sitede biraz yetkili ve eski olanlar yeni gelenlere fazla ilgi alaka göstermiyorlar.
Eski sitede birkere sinde bir paylaşım yaptım ve altına alıntı yazmayı unutmusum eski üyeler baktım altı dünya kadar yorum yapmıs bu paylaşım calıntı yok bu resim alıntı linc ettiler resmen ben anlatmaya calısıyom onlar dalga geciyor lar en son sinirlendim ve bir daha paylaşım yapmamıştım. Aynı şeyi benim gibi binlerce kişiye yaptılar en son kapandı saten.
Ayrımcılık olmasın eski yeni diye birşey olmasın herkez aynı kefede olsun o zaman daha iyi daha güzel bir yer olur.

merhaba diğer site ve kişiler hakkında olumsuz yorumlar olduğu için akın_ist , beykozlu nun mesajlarını ve bazı mesajları silmek zorunda kaldım akın_wow mesajları dahil
sebebi diğer kişilere cevap hakkı doğması ve karşılıklı tartışmaya dönmesi

öncelikle diğer sitedeki arkadaslar buraya uye olup yazabilir veya tam tersı burdakiler oraya uye olup yazabilir bunda hiç bir mani yoktur kim nereyi beğeniyorsa o siteye yazabilir.

diğer sitedeki arkadasların arasındaki muhabbetler bu siteyi bağlamaz biz burdaki üyelerin suanki davranışlarına göre kuralları uygularız herkez buraya üye olup yazmakta serbesttir kim kurallara uymaz ıse gerekli önlemler alınacaktır lutfen kişiler ve siteler hakkında yorum yazmayalım boyle olunca karsı tarafa söz hakkı doğuyor ve tartışmaya dönecek
yeni gelen üyeler bu yazıları okuyup olumsuz etkilenmesini istemiyorum geçmişe sünger çektik yeniden bir site kurduk ve kurallar işlemektedir
bu konuyla ilgili cevaplarınızı özel chatten bana yazınız buraya diğer siteyle ilgili ve kişileriyle alakalı lutfen yorum yazmayalım saygılar iyi forumlar

Son düzenleme:
Futbol ve Siyaset dostlukların bozulmasına neden olabilecek iki ayrı konu.
Hadi Futbolda yabancı takımın maçlarında yine bir dostluk havası var ancak siyasette öyle bir orta yolda maalesef yok. Bu yüzden sitemiz bu ortamı her zaman korumalıdır. Gelen büyüklerime ve küçüklerime hoşgeldiniz diyorum. Kapanan wowturkey ile diğer forumdan beni tanırlar zaten…

Konu görüntüleyen kullanıcılar