Wow İstek & Öneri & Şikayet kategorisi hakkında

Şu link işi hâlâ çözülmedi, çoğu konu kilitlendi kaldı. Rica ediyorum eskisi gibi bağlantı paylaşma özelliğini geri getirin. Çok kısıtlanıyoruz bu şekilde. Çoğu arkadaş eskisi kadar paylaşım yapmıyor link atamadığı için.

2 Beğeni

Şöyle söyleyeyim fazla link paylaşımı yapıldığı zaman site kalitesini düşürmektedir Google gözünde değersiz site link çöplüğü olarak görmektedir paylaştığınız yazıların altına kaynak site ismi diye paylaşım yapabilirsiniz mümkün mertebe kopya içerikten kaçınalım sitemizin ceza almasına yol açıyor Google de yükselmek için olması gereken şartlar kopya içerik olmaması birde fazla link paylaşımı yapılmamasıdır

3 Beğeni

İyi de ekşisözlükte de link paylaşılıyor orası git gide büyüyor.

2 Beğeni

YouTube video linkinde kısıtlama olmasın en azından.

2 Beğeni

Evet, çoğu başlık sırf Youtube linki atamadığımız için kilitlendi kaldı aylardır. :pensive:

3 Beğeni

Müsait bir zamanda sizlerin işini çözücem en azından belli başlı kişilerin paylaşımına serbest getireceğiz

3 Beğeni

2000 puan üzeri tüm üyeler link paylaşabilmeli.

1 Beğeni

Merhaba konu başlıklarına girince sayfalar aşağı doğru deği de eskisi gibi sağa doğru sayfa numaraları altta görünür şekilde olsa kullanım açısından daha pratik olur

3 Beğeni

@MoNsTeR @wow_Admin Site istatistik tablosu revize edilebilir mi acaba? Küsüratlarda görülebilsin. Kayıt olan net sayısı bu şekilde 100’er 100’er takip ediliyor.

2 Beğeni

Küsüratlar olmaz hocam küçük şeylere takılmayın genel olarak 1k ve küsür ker 100 er katları olarak hesaplar o dediğiniz olmuyor

1 Beğeni

YouTube linki hâlâ koyamıyoruz, kaç ay oldu yapılmadı, konular kitlendi kaldı.

1 Beğeni

Youtube linkleri konusunda bende isyandayım.

Videosunu paylaşamadığım konu açmiyorum ve cevap yazamıyorum. Tarifle fotoğrafla biryere kadar açıklayıcı oluyor. Sonra video şart. Bu gün tramp ı vurdular onun videosunu bile paylaşamadık. Gerçi ölmedi…

3 Beğeni

YouTube için bir düzenleme gelmeli. Bir çok konu kitlenmiş durumda. Diğer linklerin sadece linki gözükse yeterli. Link ile beraber linkin görseli gözükmese de olur. Çok yer kaplıyor ise.

1 Beğeni

Ayrıca bu başlık paylaşım olunca akışta hiç gözükmüyor. Özel olarak buraya girince takip ediyorum. Bu sorunla karşılaşan var mı? @Beykozlu @MoNsTeR @wow_Admin @Mehmet1980 @Berktuğ @crypton @sezgin_ist @HasanTürk

1 Beğeni

Evet gözükmüyor Meksika. Kendim merak edip arayınca görüyorum. Mesajımı beğenseler dahi bildirim gelmiyor bu sayfadan.

1 Beğeni

Kategori başlığın kendisi. Tekrardan illerin altında açıklama olması çok yer kaplıyor. Sadece ilin kendisi olması yeterli.

@MoNsTeR @sezgin_ist @HasanTürk

1 Beğeni