Yeni Forum Sistemi Ve Site Değerlendirmesi ANKET - YORUM

Hocam YouTube zaten link kopyalayıp yapıstırınca direk açılıyor daha baska nasıl bir özellik olacak anlamadım aydınlat beni :smile:

Video direk burayamı yuklensın sunucuya bunu kastediyorsan iflas bayrağını cekeriz direkt :grin: videolar cok yer kaplıyor buna gücümüz yetmez malesef zaten resımlerı depolamak bile cok buyuk masraf olacak ileride bunuda sıteye reklam alarak karsılamayı dusunuyorum

1 Beğeni

Üye sayısı 300 e doğru geldi kısa sürede iyi bir artış oldu siteyi gören geliyor.Ben eski wowu bilmeyip bu siteyi görenlerinde kayıt olduklarını düşünüyorum.

2 Beğeni

evet hızla yükselmekteyiz herkese emekleri için teşekkürlerimi sunarım istatistiklerimiz bu şekilde

3 Beğeni

300 üyede geçildi 1 ay sonra 400 geçilir.

3 Beğeni

Evet malesef bende orada bayağı emek vermıştim olmadı ama yapacak birşey yok

2 Beğeni

7 Beğeni

Üye sayısı 323 ü geçti dahada hızlandı kayıtlar googleda ilk sırada çıktığı sürece 1000 üyeyi görmek çok zaman almayacaktır.

6 Beğeni

Sen yazdıktan sonra 325 olduk hızla yükselmeye devam ediyoruz konularımız Google sıralamada daha da hitlenince günde 30 40 üye kayıt ortalamasını yakalarız ayrıca özel SEO ve backlink çalışmalarımızda var yavas yavas

4 Beğeni

@EfeBursa yazdıkça siteye üye point oluyor :sweat_smile:

3 Beğeni

@EfeBursa yazdıkça siteye üye point oluyor

341 üye olmuşuz :partying_face: @mustafag

3 Beğeni

hocam error 500 hatası veriyor neden konu açmak istiyorum tabiki de açtıktan sonra siz değerlendiriyorsunuz biliyorum hata neden olabilir

1 Beğeni

Şuan bir sıkıntı gözükmüyor diğer arkadaşlarda var mı ki bir problem ?

1 Beğeni

500 error yazıyor hocam , acaba çok yazı yazdığımdan olabilir mi?

1 Beğeni

Evet olabılır yazıyı 2 ye bolersenız olabılır

2 Beğeni

Az önce konu açtım herhangi bir sorun yaşamadım.

2 Beğeni

368 üyeye ulaştık ay bitmeden 400 üye rakamı geçilir yeni üye arkadaşlar yakınındaki kişilerede tavsiye etsinler herkesi bekleriz.

4 Beğeni

@EfeBursa Hay maşallah siz hep yazın olur mu :rofl: :rofl:

1 Beğeni

Hay maşallah siz hep yazın olur mu

369 olmuşuz :rofl: neyse fazla suyunu çıkarmayayım. :smile:

1 Beğeni

@Tevfik Hoşgeldin kardesim

4 Beğeni