Yeni Forum Sistemi Ve Site Değerlendirmesi ANKET - YORUM

Hafta sonları daha çok üye gelmekte.

3 Beğeni

400 üyeye ulaştık. Hayırlı olsun.

image

4 Beğeni

400 üyede geçildi gerçekten çok hızlı bir büyüme var dediğim gibi wowturkey bir ekol binlerce üye gelecek inşallah.

4 Beğeni

Naçizane görüşüm ilerleyen zamanlarda artı-eksi şeklinde konu oylama gibi bir şey gelirse mükemmel olacaktır. Kaliteli konular öne çıkmış olur böylelikle.

@wow_Admin

1 Beğeni

jjj
butonlarımız bu şekilde mevcuttur

konu oylama ıcın sistem uzerınde bir eklenti varsa aktif ederiz araştırmam lazım

Evet ikonlar arasında fark ettim onu ancak benim anlatmak istediğim konu puanlama tarzı bir şey.

Birde yazılan postlar için konu içerisinde alıntı yapılabilmesi iyi olacaktır.

3 Beğeni

postlar için konu içerisinde alıntı yapılabilmesi iyi olacaktır.

Var zaten cümleyi kopyaladıktan sonra direk mesaj bölümüne yapıştırın mesaj bölümünde blok alıntı ikonu var cümleyi tekrar seçi onu tıklayın.

2 Beğeni

Fark etmemişim :slight_smile:

Teşekkürler.

1 Beğeni

Vay! Ben de şimdi keşfettim. Alıntı yapabilmek için aşağıdaki menüde arıyordum alıntı seçeneğini.

440 üyede geçildi her hafta ortalama 30-40 üye geliyor.

2 Beğeni

480 üyeye gelindi bu haftada 40 üye geldi artık yeni bir site olmaktan çıkıyoruz.Binlerce konu oluştu dahada fazla dikkat çeken bir site halini aldık.

3 Beğeni

502 üyeye ulaşarak 500 bandınıda geçtik sırada 1000 üye hedefi var artık. :partying_face:

6 Beğeni

Çevrimiçi sayısı standart 100 barajına yaklastı :smile:

1 Beğeni

Zamanla 1000 leri görür konu bakımından büyük çeşitlilik var özellikle fotoğrafla ilgili konular arttıkça ve mesaj yazıldıkça gelen üyelerde katkı verecektir.

3 Beğeni

500 olduk hayırlı olsun

4 Beğeni

bence yanıtla kısmına twitter ya da youtube linkini yapıştırdığımızda site otomatik algılamalı böyle bir geliştirme mümkün mü?

2 Beğeni

YouTube linki için mevcut direkt http ile baslayan kısmı direkt yapıstırınca çıkıyor yakında Twitter gelicek

4 Beğeni

Twitter gelmesi çok iyi olur bağlantılar mesajlarda çok güzel duruyor bu şekilde :+1:

5 Beğeni

600 Üye sayısına ulaştık.

image

600.üye @Barbaros
Hoş geldiniz Wow ailesine.

8 Beğeni