Yeni Forum Sistemi Ve Site Değerlendirmesi ANKET - YORUM

21 Nisan’a kadar 1000 olur muhtemelen

7 Beğeni

600 üye hayırlı olsun :partying_face:

7 Beğeni

Hayırlı olsun

7 Beğeni

800 Üye sayısına ulaştık.

image

9 Beğeni

Ve 1.000 üye sayısına ulaştık. :partying_face:

image

6 Beğeni

Evet 1000 üye olmuş ama siteye katkı yapan kişi sayısı kaç Hep aynı kişiler paylaşım yapıyor. Önemli olan paylaşım yapanların artması. EfeBursa ayrıldı, WowAdmin uzun zamandır ortada gözükmüyor. Birde reklam konusu var bazen öyle bunaltıyorlarki sayfaya bile giremiyorum.

6 Beğeni

Wow Admin, Ahmet Bey ile konuştuğumda sitenin satıldığını/devredildiğini söyledi. Başımdan aşağı kaynar su döküldü ve korktuğum başıma geldi. Umarım bu site de elimizden uçup gitmez, çok büyük emekler harcadım/harcadık.
Bu arada EfeBursa neden ayrıldı? İlk kez duyuyorum.

2 Beğeni

Sitenin devredildiği/ satıldığı bilgisi üyelere bildirilmeliydi. Yönetici arkadaşlar özellikle Ahmet bey uzun zamandır paylaşımda bulunmuyor.

3 Beğeni

Efe Bursa @MoNsTeR üyelerin olduğu gruba yazmıştı galiba. Reklamlar dolayısı ile yazmacağını.

3 Beğeni

Wowturkey bana devredilmiş olup yönetimde her hangi bir değişikliğe gidilmemiştir olduğu gibi devam etmektedir. Paylaşım yapan arkadaşlara teşekkür ederim.

8 Beğeni

Yavas yavas paylaşım yapan arkadaslar artıyor ilk Acıldıgında iki üç kişi paylaşım yapıyorduk. Yavas yavas da olsa şuan sürekli paylaşım yapan kişiler 20 ile 30 arası bu zamanla artacaktır.
Herkezin ilgisini ceken konular var herkez o konulara yöneliyor. Zamanla her konudan kişiler olacak ve paylaşım yapan kişi sayısı artacaktır üye sayısı da artık daha aktif bir site olcaktır. Biraz daha sabır etmemiz lazım 7 yada 8 ayda bu seviyeye geldik daha da iyi olacağımıza inanıyorum. Dedigim gibi yeni konular yeni üyeler cekecektir.
Otomobil
Motorsiklet
Kampcılık
Ve bunun gibi yüzlerce konu ola bilir.

7 Beğeni

Öncelikle hayırlı olsun. Umarız ki siteyi siyasetten uzak tutarsınız. Çünkü böylesi herkes için daha iyi.

6 Beğeni

konu açtım fakat ne youtube ne de başka bir site bağlantısı ekleyemezsiniz hatası veriyor

3 Beğeni

Arkadaşlar konulara bağlantı ekleme olayı yasaktır konu var ise konuyu paylaşa bilir kendinize özgün video paylaşımınız varsa site içinde paylaşa bilirsiniz sitemizden fazla link çıkışı olmaması adına link paylaşımını kaldırdık

3 Beğeni

videoyu indirip yükleyebilirzi, ama max 4 mb yükleniyor o kadar küçük boyutta video kalmadı artık :smiley:

5 Beğeni

Ona da bir çalışma yaparız ileri dönük :slight_smile: bir zaman sonra tam kapsamlı ayarlamalar yapılacaktır gerekirse tema değişikliği de dahil olarak

4 Beğeni

3 aydır bekliyoruz. Link paylaşmayı geri getireceğinizi söylediniz. 3 ay bekledik ve bu açıklama… Bir sürü reklam çıkıyor, site para kazansın diye sesimizi çıkarmıyoruz. Reklamlar sürekli taciz ediyor. Ama sadece bir link paylaşma isteğinde bulunduk bu bile gerçekleşmedi. Ne olacak o kilitli kalan konular peki?

6 Beğeni

Google özgün paylaşımları öne çıkarıyor. Başka sitelerin linklerini aşırı şekilde paylaşmanın siteye faydası yok yani. Hatta zararı bile olabilir. Google’da indekslenmeyince siteyi ziyaret edenler de çoğalmaz. Bu yüzden elimizden geldiğince açtığımız başlıklara özgün mesajlar yazmalıyız.

4 Beğeni

Arkadaşlar taktınız link olayına şuanda sitede özgün içerik paylaşmak adına çalışma yapsanız daha doğru olur paylaşılan 3 yazıdan 1 i index almıyor alanların %80i googlede sıralama bile almıyor reklam dediğiniz olaydan para kazandığımız yok atla deve değil 6 aylık reklam geliri giderini karşılamıyor paylaşımlar özgün içerik üzerine konular alakasız olmak yerine resim üzerine yoğunlaşırsa daha doğru olur zaten site resim paylaşım sitesi birde üzerine ağırlık ulaşım yapalım doğru bilgilendirme konuları açarsak daha etkileşim alır paylaşımınız şuanda sitede olan konu sayısı 8k ama aldığı günlük hit 1,5k kadar ağırlık 1-2 konudan geliyor gerisinden kullanıcı bile gelmiyor neredeyse kimsenin paylaşımına lafımız yok ama eğer içerikleriniz geniş kitlelere ulaşmasını istiyorsanız özgün olun lütfen link paylaşım olayına dediğimiz gibi sitemizi link çöplüğüne çevirmek istemiyorum
Dizine eklenen eklenmeyen olarak resim de paylaşıyorum

4 Beğeni

Ah burç ah, ne güzeldi eski site, hiç böyle sorunlar yoktu, o güzelim fotoğraflar da gitti, şu belli başlı bir kaç trollü atsaydı ne güzel kalacaktı.

5 Beğeni