Ankara - Bağlum, Kösrelik ve Çevresi

Diğer taraftan başladılar ama 50’lik yola bilen biliyor ama bu şekilde yine bırakırlar her sene 1 km yaparlar bilemem iyi günler gelmiyor açık arsa fiyatlarına gelince tek tapu yeri olanlar ilerde 20 de ister

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240605-121934.jpg
    Screenshot_20240605-121934.jpg
    62.9 KB · Görüntüleme: 0
Selamun Aleyküm arkadaslar bende burayi yeni gördüm cok bilgi veriliyor cok sevindirici,
ama malesef dediginiz gibi bu bölgelerde baya kirli bilgileri var ve fiyatlarda cok degisiklik var.
benimde Baglum Karsiyaka mh. beton santralindan sonra manzarali yerde Pursaklar Saraya bakan kisimda villa arsasi olarak yerlerim var tek tapu olarak bayadir bekliyorum ve degerlendi hepsi ama gel gelelim insan satmaya kiyamiyor daha da fazla degerlencek diye.
sonra insan düsünüyor daha nereye kadar bekliyelim bende sonbahara kadar beklemeyi düsünüyorum yinede birseyler olmassa satmayi düsünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Ali_Adana
Senin beton santrali dedigin yerin onu burasi mahmudiye caddesi .kent kopun onunden gecen yol .omer mahmudiye 5 liraydi 10 olur artik asfalt atilmis yol genislemis

• Beğen
Bağlum 1.2.etap yürütmeyi durdurma kararı en geç Eylül ayına kadar alınabilir ümidimiz davanın reddine dair karar alınması tabiki

• Beğen
öylede yani bu belediyeyi yada artik kim yapiyorsa yönlendiren olmali ki durmadan degistiriyorlar öyle para babalari veya üst düzey birileri yapiyordur arazisi olan
durmadan belediyenin isi gücü yok bununlami ugrasiyor

• Beğen
Screenshot_20240606-172724

4650 olan ilan Pursaklar gumusoluk tarafı 50 metrelik yolun Pursaklar tarafından başladığı yer

Davaları TMMOB mimarlar odası açıyor maalesef TMMOB dava ara yazın Google’a çıkıyor … maalesef… mahkemeye verilmeyen sadece yaşadığımız evler kalmış o kadar aktifler

Son düzenleme:
arkadaşlar ben abb fen işleri bugün ne yapıyor sayfasında asfalt yapım işlerine girdim orda mahudiye saray kavşağına kadar ve pursaklar hastanesi bağlum sınırına kadar asfaltlama yapılıyor.orası tamamlanınca 1. etapa başlarlar.tahminim ihalede fiyatları uçuk buldundu belediye kendisi yapacak.

• Beğen
Yaklaşık Maliyet = 416 milyon 147 bin 331 tl 70 kuruş

1.Ege Asfalt Maden İnşaat Sanayi Ticaret AŞ = ( 390 milyon )

İhale gelen teklif belediyenin belirlediği yaklaşık maliyetten 26 milyon daha düşük. Uçuk değil. Pursaklar devlet hastanesi Bağlum sınırına kadar olan kısım da zaten yıllardır asfalt.

• Beğen
Arkadaşlar selamünaleyküm geçende yazmiştim abb sayfasinda başkana yaz yeri var orasi sanki daha kaale alıniyor herkes oraya yazsin ivedik,esenboga yolu 50 metrelik asfalt hakkinda gelen cvp şudur kademeli yani etaplar halinde yapılacakmış yapilmiyacak denilmiyor

başvurunuz YOL VE ASFALT ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ? tarafından ‘50 metrelik yola ilişkin yol güzergahının bazı kesitlerinde bulunan fiziki engeller ve sanat yapısına duyulan ihtiyacı nedeniyle çalışmalar etaplar halinde yapılacak olup belirli kısımda genişletme çalışmaları planlanmaktadır. Bu süreç zarfında periyodik aralıklarla iyileştirme reglaj çalışması yapılmaktadır. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz.’

Arkadaşlar ben zamanını tam hatırlamıyorum ama yaklaşık üç yıl önce yazmıştım. O zaman Keçiören Belediye Meclisinden yolun yapılması ile ilgili karar çıkmıştı. Yukarıda Kara rumuzlu arkadaşa verilen cevabın aynısını o zaman da yazmışlardı ve sadece Pursaklar Devlet hastanesi önündeki yaklaşık 1km’lik yolun asfaltını yenilemişlerdi.
Umutsuz olmak istemiyorum ama maalesef durum bu

• Beğen
Tepkiler: Ali_Adana ve Kara
İmar durumu ile ilgili yeni bir bilgi aldım. İmar alanlarından üç parsel için dava açılmış ama hakim tüm plan için iptal kararı vermiş. Belediye yetkilileri hakimle görüşüp dava konusu üç parsel hariç diğer kısımlar için imar izni alacaklarmış

• Beğen
Tepkiler: Ali_Adana ve Kara

Konu görüntüleyen kullanıcılar