Ankara - Bağlum, Kösrelik ve Çevresi

Merhaba yol ile ilgili cimer başvurum ve cevabı.
Lütfen herkes biryerleri bu şekilde rahatsız etsin ki sonuç alalım.Son kısımdaki ihalenin ne zaman yapılacağı hakkında bilgilendirme yapılacağının söylenmesi de güzel bir gelişme sayılabilir.İhalenin yapılıp yapılmayacağı ile ilgili kesin bir durum yoktur da denilebilirdi. Herkese iyi geceler…

Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen işleri dairesi tarafından 22.05.2024 tarihinde yapılan İvedik-Hurdacılar/Esenboğa protokol yolu ihalesinin kamu tasarruf genelgesi gereğince iptal edildiği söylendi.İhalenin takrar yapılıp yapılmayacağı hakkında bilgi almak istiyorum.Yolun bir ihtiyaç olduğu ve mevcut trafiği rahatlatmak adına önemli olduğunu düşünmekteyiz.Tasarrufun milletvekilleri ,bakan müşavir giderlerinden ve bir çok yerden maaş alanlardan yana yapılmasının daha doğru olacağı açıkken neden hep vatandaş bedel ödemektedir ?

Gereğinin yapılmasını arz ve teşekkür ederim…

Cevap: ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (31.05.2024 09:39)
Sayın başvuru sahibi başvurunuz incelenmiş olup; 22.05.2024 tarihinde ihalesi yapılan İvedik Hurdacılar Sanayi-Havaalanı Yolu Bağlantı Bulvarı Yapım İşi ihalesi, 17.05.2024 tarihinde yayımlanan 2024/7 sayılı Tasarruf Tedbirleri konulu Cumhurbaşkanlığı Genelgesi ve 27.05.2024 tarihinde yayımlanan 2024/DK.D-91 sayılı Kamu İhale Kurulu kararı gereği iptal edilmiştir. İhalenin ne zaman yapılacağı hususu ise ilerleyen zamanlarda ilan edilecektir. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Ali_Adana ve Kara
Chp calisiyor helal olsun adamlara kurban pazari nin yolunun asfaltini atmis resmen medeniyet getirmiş adamlar .mahmudiye caddesi nin yollari genisletilmis asfalti atılıyor masallah .10 yil gormedim akp yi ben orada .2 3 ayda hizmet vermeye baslamis adamlar .

• Beğen
Tepkiler: Ali_Adana
Turgut Altınok’u her zaman görüyorduk, adam gece gündüz sokakta veya parktaydı. Mesut bey belediyede bile yok, toplantılara iştirak etmiyor, ortada yok. Bağlum bir 5 yıl daha bekler. Hem de çivi çakılmadan bekler. Üstelik ücretsiz yerler ücretli oldu.

• Beğen
Tepkiler: fanemre
Turgut Altınok yaptıda elinden alanmı oldu Çarşı Pazar gezmeklede olmuyor bu işler Imarla ilgili Hangi Çalısmaları oldu önlerine gelen mahalleleri Kentsel dönüşüm ilan edip sonrasında bi adım yol katetmedi.

• Beğen
Demmeki Ovacığa gelince guzel yazip cizmisler orayi mahkemeye vermediler biz biraz kendimizede baksak daha guzel yol katederiz!

• Beğen
Dün dükkanımı açtım diye ceza yazan şimdiki belediyeden bir beklentim yok. Altınok bari bunu yapmıyordu. Bağlum, Türkiye’nin unutulmuş değeri. 30 yıldır bir şey yapan yok.

• Beğen
Bu şekilde mi ?
Kent koopun alt tarafına saray tarafına da indiler mi ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240621-211220.jpg
    Screenshot_20240621-211220.jpg
    100.8 KB · Görüntüleme: 0
Son düzenleme:
  • Beğen

Konu görüntüleyen kullanıcılar

• Kara