Ankara - Bağlum, Kösrelik ve Çevresi

şehir planlamacıları neden buraya taktı kafayı anlamış değilim, ankarada bir sürü ucube bina varken eskişehir yolunda saçma sapan binalar var,kentsel dönüşüm yapılan yerlerde kişi başı 3 mt yeşil alan yok ovacık desen 30-40 katlı binalar yumuşacık zeminde yüzüyor… bağluma 16 KAT BİLE ÇOK GÖRÜLÜYOR …

• Beğen
Tepkiler: Ali_Adana
Bağlum başta olmak üzere Ankara nın diğer ilçelerinde de hisseli arsalarım var. Hepsinin kaderi Bağlum ile aşağı yukarı aynı malesef. Bir belediye geliyor okul yapacağız diyor öbürü iptal ediyor o ona itiraz ediyor bu buna itiraz ediyor sonuç boş arsa öylece bekliyor. Ama yanına baksanız 20 katlı bina var.

Bağlum için ben de bekliyorum 20 senedir ama malesef hiçbir şey çıkmıyor. Keçiören belediye meclisinin kararıyla arsamın karşısına teknokent yapılacak dendi sağlık bilimleri üniversitesine 20 30 yıl süreyle verildi dendi. Geçen gün gittim imar planına baktım belediye arazisi olarak gözüküyor.

Gelen giden değiştiriyor bir şey oluyor ne olurdu yani oraya üniversite ve üniversite hastanesi yapılsaydı sanki. Bizdeki de şans mı öyle bekliyoruz belediye gelecek yol yapacak diye. Daha çok bekleriz

• Beğen
%99 ideolojik. Son 6 yılda üç kez imar planlarını iptal ettirdiler. Sundukları gerekçelere bakarsanız Bağlum’a yapılaşma imkansız. Son üç planı belediyeler kendi istekleriyle değiştirmediler. Hepsi mahkeme kararlarına istinaden değişti ama her seferinde iptal için başka bir gerekçe bulunuyor.

• Beğen
Tepkiler: T1234 ve Ali_Adana
Bizzat kendim başkan yardimcisina mail attim cevap geldi . Bağlum 1.2 ve 3 etapların imar çalismalari başlamıştır diye cvp geldi

Arkadaşlar yine söylüyorum hem imar için kecioren belediyesini arayin mail atin hatta başkan yardimcisina mail atin yada görüşün. 50 lik yol için abb ye mesaj mail atin öle 1yada 2 kişiyle olmaz herkes yazsin yoksa şikayet lerinizi buraya yazmayla hiç birşey çözülmüyor !!!

Son düzenleme:
Selam arkadaşlar 2917 /2 parselde yerim var 2917 ada zaten trafonun oldugu ada 2345678 bunlar 28 000 wat elektirik oldugundan urkutucu ses yapiyor arsaya gitmeye korkuyoruz ev zaten olmaz diye dusunuyorum nasil bir yok izlemeliyim yardimci olacak arkadaslara şimdiden teşekkür ederim

• Beğen
ankavia villalari keciörene bagli degil pursaklara ayit ondan oralarda imar basladi villa olarak,
hemen o villalarin sirti olan yerlerde yukariya dogru kösrelik göletine kadar keciörenin ve oralarda imar villa olarak ama projeler durduruldu ve hic bir islem yapilmiyor malesef.

• Beğen
Screenshot_20240715-203202

Burada yazan Askı süreci gerçek mi ?

• Beğen

Konu görüntüleyen kullanıcılar